farukbay kullanıcısının son içeriği

1. farukbay

Vwt3 1980 Model Motokaravan Ruhsatlı Araç Satılıktır

Motorda sadece blokta daha önce oluşan çatlaktan yağ kaçağı yapıyor. LPG beyin yeni ve ruhsata işlidir. istanbul şehir içinde 35-50 krş /km yakmaktadır. Uzun yolda düşer.Kullanıma göre değişir. Benzinde 10-11 lt/100 km yakar ama tam doldurup ölçüm yapmadım hiç. Motorun çekişi gayet güzeldir...
  2. farukbay

Ek bilgi vereyim; Fiyatı 12000 olarak düşürdüm. Çok uygun fiyatlı bir otomobil buldum ve acil almam gerekiyor.
  3. farukbay

Merhaba, üyeliğiniz hayırlı olsun. Araç İstanbulda. Plakayı değiştirmemiştim aldığımda. İsterseniz telefon verin arayayım ya da müsait olunca siz arayın, daha rahat anlatırım. Faruk 0507 830 11 91
  4. farukbay

Merhaba, araç ben almadan önce karavan ruhsatına çevrilmişti. Westfalia modellerdeki gibi profesyonel yapım donanım yok. Bu fiyata ancak bu kadar yapılabiliyor. İhtiyaç olan ekipman mevcut. Benim aracı seyahat için kullanma fırsatım olmadığı için tamamlayamadım. Resimlerde görülmeyen, montajı...
  5. farukbay

Günaydın, araç daha satılmadı. Tel: 0507 830 11 91
  6. farukbay

VWT3

VWT3
  7. farukbay

Fiyat: 16 500 TL VWT3 Motokaravan ruhsatlı 1.6 Hava soğutmalı, Benzin+Lpg motor . Yatar kanepe 2 kişilik yatak olmaktadır. Yürür takımı yenilendi, gidişi gayet keyifli. Lastikler yeni. Harici elektrik girişi. 220 -12 V inverter. Benzinli Webasto. Mini buzdolabı. Tamamlanmamış lavabo ve ocak...
  8. farukbay

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Teşekkür ediyorum Buğra Bey, umarım birlikte bir sonuç alınır. Seneye rahatsız ederim sizi :)
  9. farukbay

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Merhaba Buğra Bey, Trafik sigortası konusundaki açıklamalarınızı biraz geç de olsa okudum ve yardımseverliğiniz konusunda teşekkür etmek isterim. Yeni satın aldığımız VWT3 1980 model Bus-Karavan (Özel amaçlı-motor karavan) aracımıza bir çok sigorta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri