fast kullanıcısının son içeriği

1. F

2.7 Crd Için Hangi Yağ Kaç Litre?

Selamlar arkadaşlar, Şanzuman yağı ve diferansiyel yağlarını değişeceğim. Aracım 2.7 CRD 2004 Model Yağları internetten alacağım için bu araçlara kaç litre şanzuman yağı ve diferansiyel yağı koymalıyım? Şanzuman için 4 litre diyen var 6 litre diyen var. Diferansiyel yağını motul 75w/140...
  2. F

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Talep gönderdim :)
  3. F

Jeep Wj 2.7 Perİyodİk Bakim Ve Usta Tavsİye? Hangi Yağ

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ancak bende şanzuman yağı ve diferansiyel yağlarını değişeceğim. Aracım 2.7 CRD Yağları internetten alacağım için bu araçlara kaç litre şanzuman yağı ve diferansiyel yağı koymalıyım? Diferansiyel yağını motul 75w/140 alacağım, tekrar üstüne diferansiyel katkısı...
  4. F

Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Tüm Yağları

Konu güncel diyelim :) Yağ arayışı devam ediyor.
  5. F

Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Tüm Yağları

Arkadaşlar merhaba, 2004 WJ kasa 2.7 CRD aracımız 200K kilometre devirdi. En son 160binde şanzıman yağı değişmişti. Şimdi 200K devirdiği için aracımın tüm yağlarını değişmek istiyorum. Araç kitapçığına baktım fakat almanca olduğu için çok birşey anlayamadım. Sizlere sorum ; - Şanzıman yağı...
  6. F

Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar

Ynt: Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar Aradığınız ve Türkiye'de pahalı bulduğunuz parçalar varsa getirtebilirim. Parça numarasını vermeniz yeterlidir.
  7. F

Ynt: Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar Ergün Bey selamlar, Öncelikle ilginize teşekkürler. Ufak bir hesapla uyguna sattığımı anlayabilirsiniz: Ürün ABD'de $160 = 360 TL (best seller'da ve TR ile daha önce çalışmış birinde) Kargo: $90 = 202 TL Gümrük Bedelini Aştığı için Gümrüğe takılıyor...
  8. F

Merhaba Arkadaşlar, Konunun yeri umarım burasıdır. Orjinal Amerika'dan Grand Cherokee LED Stoplar getirdim. İlgilenen GB üyelerine indirim yapabilirim. İlan linkim ...
  9. F

Cherokee Balata Boyutu 2.7 Diesel

Merhaba arkadaşlar, Yurtdışından balata getirteceğim fakat aynı model için 2 çeşit balata mevcut. Birinin uzunluğu 158 mm diğerinin uzunluğu 141mm . Bu balatalardan hangisi aracıma uygun acabA? Aracım 2004 GC 2.7CRD. Model olarak sitede ikiside araca uygundur diye gözüküyor fakat emin...
  10. F

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası Yardımlarınız için teşekkür ederim, kafam allak bullak zaten :) Sizin bahsettiğiniz kabloyuda göz önünde bulunduracağım listeye aldım ;)
  11. F

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası Ayhan hocam Nisanın ilk haftası gibi gelmeyi düşünüyorum. Mümkünse size ulaşabileceğim bir telefon numarası varsa özel mesajla gönderir misiniz? Çiftkurtlara gelelim diyoruz bir umut
  12. F

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası Merhaba hocam, Bugün bahsettiğimiz maf sensörünü iyice temizlettirdim. Herhangi bir sorun görünmüyor dediler mafda. Problem hala devam ediyor P0235 Boss Pressure Sensor uyarısı devam ediyor, alternatif başka ne olabilir diye deniyoruz. Bu istanbuldaki...
  13. F

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası Merhaba Ayhan Hocam, Maf sensörü dediğimiz tam olarak aracın ne tarafında kalıyor? Atmosfer basınç sensörümüdür bu? Araç dizel olduğu için maf sensörü varmıdır dizellerde?
  14. F

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası Eveeet sevgili arkadaşlar, Konu sahibi olarak yıl oldu 2012 aylardan Mart... Biz hala bu sorunla ısrarla uğraşmaktayız.Araçta yaptıklarımızı yukarıdaki mesajlarımda (geçen sene) tek tek anlatmıştım. Bir kez daha sıralamak gerekirse, Turbo...
  15. F

YENİ YOL KRALI

Ynt: YENİ YOL KRALI İzlemeyen arkadaşlar için bu tanıtım kaçmaz : http://www.youtube.com/watch?v=48n8uCJLX4U

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri