fidodido kullanıcısının son içeriği

1. fidodido

Araç Üstü Çadır Tavsiyesi?

Rica etsek özellikle iç ve kışlık giydirme fotoğraflarını buraya da gönderebilir misiniz? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. fidodido

Sahibinden sitesi üzerinden Maggiolina yazıp en pahalıdan ucuza diye sonucu aratırsanız fiyat konusunda aşağı yukarı bilgi sağlıyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. fidodido

tabiki ..Maggiolina'ya da bakabilirsiniz ancak baya pahalı.. Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
  4. fidodido

Freecamping'in Port bagaj sistemi araç üstünde şık dursa'da iç dizaynı ve malzeme olarak basit ve ilkel geldi açıcası.. diğerlerine de araştırıyorum Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
  5. fidodido

Merhaba arkadaşlar Nissan Qashqai aracım için kaliteli bir araç üstü çadır satın almak veya yaptırmak istiyorum. Özellikle kış kamplarında kullanacağım için kaliteli olması benim için önemli.. görsel olarak güzel ve sağlam yabancı ve yerli markaları,yaptırabileceğim yerleri tavsiyelerinizde...
  6. fidodido

Şişme Mat Pahalı, Şişme Yatak Ağır ve Hacimli Diyorsanız

Ynt: Şişme Mat Pahalı, Şişme Yatak Ağır Ve Hacimli Diyorsanız ürün ile ilgili resimleri konuyu açtığımda eklemiştim ancak şimdi resimler görünmüyor moderatörlerden yardım istiyorum sorunu düzeltirlerse herkes için faydalı olur... dalgalı kamp yatağı yazarak google da ürüne ulaşabilirsiniz...
  7. fidodido

Doğa Kampçıları İçin Acil Durum Mesajı Gönderen Site

Doğa Kampçıları İçin Acil Durum Mesajı Gönderen Site güzel .. hayat kurtarır.. önemli..
  8. fidodido

Cep Sobası

hangi siteden aldınız acaba ? eBay'den mi? varsa link veya satici ismi atabilir misiniz
  9. fidodido

tabikide deneyeceğim .. yanimda da giderken iyi bir mat alip tedarikli giderim.. ne olur ne olmaz.. sagligimizla oderiz:)
  10. fidodido

kış kampında extreme koşullar oldugu zaman iş görmez zaten:) .. ama normal koşullarda kış kampinda bence kesinlikle kullanilir.. rahatlık konusunda evdeki yatak rahatlığına yakın olması'da cabası:)
  11. fidodido

ben kullanıyorum .. aşırı kullanışlı ve rahat..
  12. fidodido

Antalya'da Kamp ve 18 Yaş Sorunsalı

ilk olarak kamp alanlarıyla başlarsan bence iyi olur.. sonra dogaya tek basina cikmayi deneyebilirsin.. cunku boyle yerlerde wc,duş,yemek sıkıntın olmaz .. (bir tek oyle yemegi icin bir seyler aysrlarsin yakinlarinda market,lokanta vb yerler var.. ) gunluk 15,20 ne olursa anlaşıp...
  13. fidodido

Antalya'da Kamp ve 18 Yaş Sorunsalı

neden olsun .. önlemini aldıktan sonra ..bir sorun olmaz.. Ben de Antalya'da yasiyorum ve bircok kez kamp yaptim yardimci olabilirim
  14. fidodido

Cep Sobası

ne oldu acaba merak ettim ? alabildiniz mi? gidebildiniz mi? deneyebildiniz mi? :)
  15. fidodido

Bulgaristan Cennet Şelalesinde Kamp

bg shengen vizesi istiyor degil mi?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303