gezginG kullanıcısının son içeriği

1. gezginG

SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010)

Ynt: SOSDER; 2. Anadolu Off-Road ve Doğa Sporları Şenlikleri (30-31 Ekim 2010) Henüz netleştiremedim ama bir aksilik çıkmazda gelebilirsem 2 kişi olarak katılmak istiyorum. galiba 2 veya 3 senedir gezebilir üyesiyim henüz hiç bir etkinliğe katılamadım. Bu seferde deneyeceğim bakalım.
  2. gezginG

Ağva Programı

Ynt: Ağva Programı Bende çok isterim bir Ağva gezisine katılmayı.
  3. gezginG

Bandırma Offroad Gezisi

Ynt: Bandırma Offroad Gezisi Hayır istanbul'dayım. Sizinle mitsubishi forum tanışıklığımız var. Orda gezginben olarak yaşıyorum :D burada da aynı nicki alacaktım ama olmadı. Bandırma uzak yer degil sonucta bileyim dedim bu güzel yerleri yolum düser illaki bir gün.
  4. gezginG

Bandırma Offroad Gezisi

Ynt: Bandırma Offroad Gezisi Sayın Lokosit fotoğraflarınız çok güzel. Güzergah epey zorluymuş belli. Aranızda tecrübeli biri var mıydı? Bir de o dallardaki kırmızı meyveler nedir Bandırma'nın neresindedir bu güzel yerler bir tarif ediverin :)
  5. gezginG

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) İnşallah seneye de aynı tarihte olmaz festival. Çünki işim itibarıyla 19-21 tarihleri asla müsait olmuyorum. ya bir hafta erken ya bir hafta geç olursa şahane olur bende gelebilirim. Lütfen lütfen lütfen seneye de aynı...
  6. gezginG

Sülüklügöl - Acelle Yürüyüşü (16-19 Mayıs 2008)

Ynt: Sülüklügöl - Acelle Yürüyüşü (16-19 Mayıs 2008) Pardon tarihe bakmadan heycanlamısım :)
  7. gezginG

Sülüklügöl - Acelle Yürüyüşü (16-19 Mayıs 2008)

Ynt: Sülüklügöl - Acelle Yürüyüşü (16-19 Mayıs 2008) Bugün ayın 16sı olmus zaten program iptal mi oldu?
  8. gezginG

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar Güzel site. Şimdilik nasıldır nedir çok bilgim yok. Bilgim olmadan çok konuşmayı sevmem. Hele bir bakalım, olabilirsek aktivist olalım, o zaman yazarız ve ezbere olmaz yazılarımız. Elinize sağlık. Şimdilik bu kadar. bitti. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR