ggörkemg kullanıcısının son içeriği

1. ggörkemg

Marmaris Bölgesi

Merhabalar, Biraz dardayim. Marmaris taraflarinda kaldım. Isletmesi olan kamp alanlari hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Tek basima ciktim. Buldugum çoğu yer kapanmis, otel olmuş. 3 4 gun sonra Akyakaya gecmeden önce Marmarisi değerlendirmek istiyorum.
  2. ggörkemg

Kamp Konusunda Acemiyiz. Yer Önermenizi Rica Ediyorum.

Merhaba bende tek başıma Datça istiyorum yürüyerek. Ara ara bakıyorum, yaz olacağı için su sıkıntısı var tabii. Ama şuan bilgi edinebildiğim en iyi kaynak G.Earth oldu :) kamp alanları işletmeler var mı diye. Bilgisi olan varsa daha önce koy koy gezemediğim Datçayı bu sefer koy koy geze geze...
  3. ggörkemg

Salda Gölüne Gidiyoruz.....

Merhaba, bende tek başıma bu hafta sonu geçmeyi planlıyorum. Ama bazı arkadaşlarım gözümü korkuttu. tek başına gitme sorun yaşayabilirsin diye. en son giden sizleri buldum. Ortam nasıldı acaba? Gerçi artık kamp sezonu kafa dengi insanlar vardır kalabalıktır diye umuyorum ama yine de etrafın...
  4. ggörkemg

İzmir - Karaburun Kamp Alanı Ve Görülecek Yer Tavsiyesi ?

Merhaba bende bu sene Karaburuna geçeceğim, bende çok güncel olmasa da Cam Map Turkey uygulaması var. Yine de tavsiye ederim. Orada da tek gözüken Şirinbaba Camping. Facebook hesapları da var. Bir bakın isterseniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri