gockhanpasa kullanıcısının son içeriği

1. G

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

proje başlandı ama bitmedi heralde
  2. G

Terk Edilmiş Köy Evinde Kalmak

siz o evde yaşarsanız ateş yakarsanız yanınızada bir güneş paneli akü alırsanız, 4-5 tande LED li aydınlatma alırsanız hiç bir sorun kalmaz, birde yanınıza bir tüfek alırsınız ayı felan geldimi havaya atarsınız bir el veya 4-5 tane torpil alır yaklaşırsa yakınına atarsınız bir daha yaklaşmaz...
  3. G

Actyon Sports Alacağım Bir Iki Soru Acil

bence gücünüz varsa yeni kasa bakın, sıfırları 80bin tl 4x4
  4. G

Terk Edilmiş Köy Evinde Kalmak

bu kadar abartmaya gerekecek bir durum yok, 3-4 kutu sinek ve haşere ilacı alıp boşaltın odaya kapısını 2-3 saat kapatın, sonra 3 kilo kireç alın, derince bir kova birde, birde saplı lanetdayn bir yer süpürme fırçası kireçle duvarları bir badana yapın basitçe en fazla sabah 10' da başlasanız...
  5. G

Korando Sports 4x4 2016 Modellerin Fiyatları 76bin Tl Dan Başlıyor..

eskiden bir sürü yorum olurdu burada
  6. G

Eksiksiz Discovery 2 Td5 2003

LAND ROVER BİİİZİ DİSCO' YA GÖTÜR :) :)
  7. G

Korando Sports 4x4 2016 Modellerin Fiyatları 76bin Tl Dan Başlıyor..

Korando Sports 4x4 2016 modellerin fiyatları 76bin tl dan başlıyor.. bende eski bir 4x2 actyon sports kullanıcısıyım ve bu araba dururken amarok a verilen para haram geliyor, fikir almam lazım...
  8. G

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

adamlar cayir cayir j9 lari j10lari kofteci pilavci arabasina ceviriyorlar, karavana ceviriyorlar ben daha bir tane ne ceza yiyen duydum ne gordum, varsa paylasalm bilelim, polislerin bu konu umurunda degil, ayrica bir suru zabita bu kofte arabalarini bagliyor icinde 80 cm ocak degil boydan boya...
  9. G

Puegeot J9 Dan Karavan Olur Mu?

aynen dediğiniz gibi çok optimize bir araç, Bir tane buldum 220w elektrik çekilmiş kliması herşeyi var ve çok temiz, tek yapacağım 4bintl harcayıp komple yeni karsan yürüyeni yapmak, isuzu motoru vitesi ile hidrolik direksiyonu ile.. İnsanlar neden bu aracı küçük görür hiç anlamıyorum...
  10. G

Puegeot J9 Dan Karavan Olur Mu?

selamlar, bende bu konuyu takip etmeye başladım, 3bintl ya bi tane j9 buldum ve ustayla konuşmamda motoru 2-2500 tl civarı ısuzu 2.8 e çevirebilceğini söyledi, muayenede bir sorun olmuyor dikkat çekmiyor bunu öğrendim, çok profesyonel benim param var tarzı değil de daha çok gezdirebilecek tek...
  11. G

LADA NİVA SUPERCHARGER KİT +30 HP

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp Mecnun arkadaşım çok teşekkürler, almak istedğim bilgiye dayalı bir net bir cvptı sağ olasın sende çok yardımcı oldun bence 1.5vgt getz dizel motor süper olur.
  12. G

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-kamu-personelinden-dizel-1.6-lada-niva-4x4-124563007/detay TR'da da varmış dizel motorlu LADA NİVA, Hem soru sorup hemde kızmak nasıl demişssin ya abim ben bilmeden ezbere konuşan insanlara...
  13. G

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp bide şunu ekliyim dedim sayın abilerim :-[ http://www.youtube.com/watch?v=L7L-acepJUg merakım bu videolar ışıgındadır, çünkü ladanın motoru yetersiz geliyor bana. getz 1.5 crdi güçlü bir motor böyle birşey yapmak istiyorum.
  14. G

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp yok abi ben işin kanuni değil teknik uygunluğunu merak ediyorum adam Lada niva ya peugeot'nun 1.9 dizel motorunu koymus çalıştırıyor. mesela tr bazı tofaşlara audinin dizel motoru konulmuş. kullanıyor pekala, sonucta aynı bağlantı noktasından motor, vitese...
  15. G

Ynt: Lada Niva Supercharger Kit +30 Hp abi ben sana kanun değil performansını soruyorum vites uyumu onu soruyorum kanunu söylüyosun ayrıca, araca uygulamayı yapıp tadilat bildirir ruhsata işletirsen olmaz diye birşey yok sanırım konu hakkında bilgin yok

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri