Göral Ünal kullanıcısının son içeriği

1. Göral Ünal

Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz?

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? Kastomonu İline bağlı Pınarbaşı İlçesi, bir milyon yıllık oluşumu ve M.Ö. 2000 yılına ait insan yaşantısı izleri bulunan Ilgarini Mağarası'yla; "Vahşi Cennet" olarak da tanınan dünyaca ünlü Valla ( Varla ) Kanyonu'yla; adeta bir tabiat harikası olan...
  2. Göral Ünal

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? Resimlere devam
  3. Göral Ünal

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? Merhaba. Kastamonu Pınarbaşı ilçesi Kerte Köyü Örücü Mahallsinde evimiz bulunmaktadır.(Kanyo'nun karşısı) Bulunduğumuz bölge Milli Park içerisinde , Kanyonun karşısındadır. Yapacağınız etkinlik te bende gelen misafirlerimize yadımcı olmak isterim...
  4. Göral Ünal

VW T3 Caravella Topluyorum ?..

Ynt: VW T3 Caravella Topluyorum ?.. Westfalia aracımda yattığımda tam uzandığımda 15 cm kadar boşluk kalıyor.Benim boyum 1,85 cm demekki 200-205 cm uzunluk olabiliyor.
  5. Göral Ünal

Ynt: VW T3 Caravella Topluyorum ?.. Merhaba. Yatar Koltuk değilde isterseniz Westfalia Çek Yat mekanizması elimde var .
  6. Göral Ünal

Gezenbilir Voswagencileri Buluşsa Nasıl Olur?

Ynt: Gezenbilir Voswagencileri Buluşsa Nasıl Olur? Göral Ünal 1975 T-2 Westfalia
  7. Göral Ünal

Ynt: VW T3 Caravella Topluyorum ?.. Arkadaşlar merhaba. T-2ve T-3 Orjinal çıkma parçalar elimde var Lazımsa yardımcı olurum. http://www.sahibinden.com/volkswagen_t-3_orjinal_parcalar-36WQQaXQQ20759680WQQpXQQdisplayitem
  8. Göral Ünal

T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler

Ynt: T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler diğer resimler
  9. Göral Ünal

T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler

Ynt: T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler T-2 ismini görünce bende westfaliama ait bir kaç resim eklemek istedim.
  10. Göral Ünal

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. Merhaba Benim T-2 westfaliam var .Ama VKOD derneğinden Zekeriya Bey'in 3 adet T-3 var.Kendisi motor otomatik sübop ayarlı ise 10/40 veya 15/40 değilse 20/50 kullandığını belirtti. Ayrıca vosdostların VKOD derneğimizede bekleriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri