gorkemturkes kullanıcısının son içeriği

1. gorkemturkes

Grand Vitara 2005 Oksijen Sensoru Yardimi

Yakıtt bi değişme oldumu benim ustamda öyle kalsın lpg de yakar ısıgı diyor
  2. gorkemturkes

Grand Vitara 2005 Oksijen Sensoru Yardimi

Merhabalar abiler kardesler soyle bir sorunum var 2005 model 3k otomatik grand vitaram var ve 3 ay once motor isigi yandi baktim oksijen sensoru diyor o gun dur kullaniyorum tek sikintisi biraz fazla yakit yakiyor gazla 35 krs benzinle 80 krs :) bu ara kendini V12 saniyor size soyle bisey...
  3. gorkemturkes

2005 1.6 3 K Vitara Yakıt Problemi

Merhaba arkadaslar bendede 2005 1.6 3k otomatik vitara kullaniyorum daha once otomatik 93 kullaniyordum benimde yakit problemim vardi sadece emmeler 10 egzostlar 15 tatli siki ayar yaptirdim masallahi var artik soyle oldu eskide 70 km hizla giderien 3500 devirde gidjyordu bu ayardan sonra 2000...
  4. gorkemturkes

Grand Vitara 1.6 3k Lpg Secimi

Ynt: Grand Vitara 1.6 3k Lpg Secimi Hepinize biligler için teşekkür ederim
  5. gorkemturkes

Grand Vitara 1.6 3k Lpg Secimi

Merhabalar hepinize 2004 model grand vitara icin lpg onerilerinizi alabilirmiyim uyum performans hangi lpg sistemini kullanmaliyim
  6. gorkemturkes

Dostlar Abiler Kardeşler 93 Den 2006

Ynt: Dostlar Abiler Kardeşler 93 Den 2006 tesekkürler verdiginiz bilgiler için
  7. gorkemturkes

Ynt: Dostlar Abiler Kardeşler 93 Den 2006 Yapacak bir şey kalmadı almak şart oldu sonuçta 3 senedir bir fiil suzuki kullanıyorum :) ve cok memnunum sadece yeni kasaların bi sıkıntısı varmı onu öğrenmek istedim ve öğrendim sayenizde tekrardan ilgilenen abilere teşekkür ederim iihami bey başka...
  8. gorkemturkes

Ynt: Dostlar Abiler Kardeşler 93 Den 2006 Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ilhami bey dediğiniz gibi olabilir yeni vitara ile her yere giremeyeceğim dogru gibi yalnız anlamadığım konus bu parcayı nekadar zamanda değistirecegiz sürekli bu subap takımı :) 93 modelden daha az yakacagına...
  9. gorkemturkes

Ynt: Dostlar Abiler Kardeşler 93 Den 2006 Tesekkür ederim 2006 üstü gv ile değiştiricez artık :)
  10. gorkemturkes

Merhaba herkese dostlar 93 model suzukimi satıp 2006 model vitara almayı düşünüyorum Yakışı nasıldır otomatik almayı düşünüyorum kronik bi sıkıntısı varmıdır şimdi bu araç enjeksiyolu LPG ile ne yakar araç hakkında Engin tecrübelerinize ihtiyacım var okuyan yorum yapan herkese teşekkürler
  11. gorkemturkes

93 3k Vitaram İçin Cikle Müşürü

Ynt: 93 3k Vitaram İçin Cikle Müşürü mersin oto fil bi sor bakalık cıkma olabilir ellerinde
  12. gorkemturkes

93 Vitara Sandık Motor

Merhaba arkadaslar acaba 93 model suzuki ye sandık motor getirme imkanımız varmıdır ?
  13. gorkemturkes

93-97 Vitara 3K ???

Ynt: 93-97 Vitara 3K ??? 3 senedir 3 k 93 vitara kullanıyorum böyle zevki bir arac görmedim
  14. gorkemturkes

93 vitara şanzıman sorunu yardım

Ynt: 93 vitara şanzıman sorunu yardım teşekkür ederim bilgi için
  15. gorkemturkes

93 vitara şanzıman sorunu yardım

Merhabalar ben biraz arastırdım ustama araca baktı throttle cable, boğaz teli denilen roketleme telinden yağ kaçırıyor 93 model otomatik araç bu teli yada parçayı nereden bulabilirim ... güzel günler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri