GürcanEr kullanıcısının son içeriği

1. G

Karavanda Su Tesisatı Ve Hidrofor Montajı

değerli paylaşım için teşekkürler, hortum olarak 10 mm mi kullandınız, hortumun kollektöre girişi contaları kollektör ile birlikte mi satılmaktadır, hortumdan bataryalara giriş ve kelepçe sızdırmazlığı konusunda tecrübe ve önerilerinizi takip ediyor olacağım
  2. G

Kendi Karavanını Yapanlar; Hayalden Gerçeğe Adım Adım

Sona çok az kalmış, çok güzel gidiyor, tebrikler
  3. G

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

Hayırlı olsun, tebrik ederim.
  4. G

Psa Araçları Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

2007 model ve sonrasında Citroen ile Peugeot motoru aynıdır, Ducato farklıdır.
  5. G

2010 Iveco Daily 35c15 17m³ Karavan Dönüşümü

Müslüm bey; gıpta ile takip ediyoruz, kolaylıklar dilerim.
  6. G

Müslüm bey, merakla bekliyoruz yeni paylaşımlarınızı.. işleri bayağı bir kolayladığınızı sanıyorum
  7. G

Müslüm bey kolay gelsin, çok iyi gidiyorsunuz. Temiz su depolarıni ebatlarından dolayı ikiadet yüzlük olarak planlarınız sanırım. Kirli su depoları iki adet istepne bölgesine mi planladiniz, sığacak mi, ebatlarını öğrenebilir miyiz biz de sizi taklit edelim😄
  8. G

yüksek tavanın avantajıyla, küvet yükseğe konumlanmış olsa da, boyunuz tavana değmeden duş alabileceksiniz inşallah.. çok güzel gidiyor, merakla takip ediyoruz. ilave: banyonun havalandırması için bir yönteminiz olacak mı?
  9. G

17+1 Koltuklu Aracı Kullanabilir Miyim?

Merhaba, Toplam kişi kapasitesi 17yi geçtiği anda bildiğiniz gibi otobüs oluyor ve eski E sınıfı ehliyet gerektiriyor. Eğer proje islemini hemen yapmayacaksaniz; 16+1 araç bakabilir, Ehliyetinizi değiştirebilirsiniz veya Proje firmalari ile görüşüp araçta karavana geçmeden önce koltuk eskiltme...
  10. G

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Mehmet bey, gerekli yerlere ilan vermişssinizdir sanıyorum. ben koltukları satarkene letgo etkili olmuştu. Sahibindende ilan onaylatmakta zorlanmıştım. Sizin koltuklar yatarlı özelliktedir sanıyorum, meraklısı çok olacaktır. Servisçilerin takıldığı oto döşemecilere de danışabilirsiniz. Klimayı...
  11. G

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Hayırlı olsun, koltukları ve diğer malzemeleri satabildiniz mi?
  12. G

Ducato 17 M3 İlk Hazırlıklar

17 metrekupun yüksek tavanı avantaj kabul edip kızlarınız için arkaya yatay ya da dikey ranza sistemini düşünebilir, öndeki kapıyı iptal etmeden yapacağınız oturma grubunu geceleri genisleyebilir özellikte yaparak kendiniz için çift kişinin yatabilecegi yatak haline getirebilirsiniz. Böylece...
  13. G

Motokaravanda Banyo Üzerine..

Bu Bu cihazları akü ile calistirabilir miyiz karavanda
  14. G

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Zafer bey, Pek sorun olacağını ben de sanmıyorum ama, Metreküp ile 3+1 olmasının bağını yakalayamadım.
  15. G

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Zafer bey, ilham verdiğiniz kişilerden biri benim.. karavaniniz hayırlı olsun, sağlıklı mutlu günlerde kullanmanızı dilerim. Ruhsat kaç kişilik cikarttiniz acaba, onu da sormadan geçmek istemedim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri