hakanidea kullanıcısının son içeriği

1. hakanidea

Ballıkayalar'daki Sigara İzmaritleri!

Ynt: Ballıkayalar'daki Sigara İzmaritleri! Sadece sigara izmaritleri bıraksalar iyi. Konserve kutuları mı desem, içeriğinde naylon olan ıslak mendiller mi desem, yedikleri abur cubur yiyeyeceklerin jelatinleri mi desem say say bitmiyor, bazılarının fotolarını çektim, her baktığımda onları...
  2. hakanidea

Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü Bilgi için teşekkürler. Sivasta okuduğum dönem de duymamıştım bu kulübü.Bilgi almam iyi oldu.İyi faaliyetler.
  3. hakanidea

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü Kulübünüz ne zaman kuruldu. Sivas bölgesinde nerelerde faaliyet yapıyorsunuz, dağcılık konusunda eğitim veriliyo rmu?
  4. hakanidea

Bursa Kamp Alanları

Ynt: Bursa Kamp Alanları Sarıalan için kamp alanı demek isterdim, ama maalesef baştan aşağıya doğayı mahveden pisliğini,yediğini içtiğini oralarda bırakan piknikçi-mangalcı dolu. Oraya her gittiğimde insanlığımdan utanıyorum. Bilinçsiz insanların ve ticaret kaygısıyla çevreyi katledenlerin...
  5. hakanidea

Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BUDAK)

Ynt: Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BUDAK) BUDAK faaliyetlerine her haftasonu katılmaya çalışıyorum. Bursa da profesyonel bir ekiple doğanın zevkini çıkarmak istiyorsanız bu fırsatı hiç kaçırmayın. Kulüp günübirlik geziler ve kamplı faaliyetlerinin yanısıra birçok doğa sporuna...
  6. hakanidea

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü Faaliyetleriniz ve Kulübünüz hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim. İyi faaliyetler.
  7. hakanidea

Türkiye'nin Dağları Haritası

Ynt: Türkiye'nin Dağları Haritası Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri