Hassey kullanıcısının son içeriği

1. H

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Merak etme seni " yalancılıkla" da itham edecekler. Bütün bunlara hazırlıklı ol değerli Forumdaşım. Yurdum insanı ekonomik araç kullanmasını bilene düşman kesiliyor. Daha bu iyi hallerin,ilerde forumdan atmak için sizi oylamaya bile...
  2. H

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Şaka gibisin. Yaptığın tek şey bu şekilde yakamazsın. Resmen kabak tadı verdin. Bi rahat ver insanlara. Sana yalan borçları mı var.!!! Haaa
  3. H

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Teşekkür ettiğin "Süleyman Abin" kısa zaman önce seni parazit ilan edip forumdan kovmak için oylamaya sunmuştu benimle beraber. Neyse ne yapalım sülüman efendiyi "sülüman abi" yapmışsınız. Canınız sağolsun. Bence hiç haketmediği bir sıfat! Hele ki sizin için...
  4. H

Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Kabul... Ama sadece kendi adıma kaptan efendi, diğer arkadaşları bu işe bulaştırma. Ayrıca yine üslubunu öttürmüşsün . Ne diyeyim bu saaten sonra sana edep dersleri verecek ne zamanım ne de haddim var. Allah...
  5. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Yani pes doğrusu, kaptan nickini kullandığına göre denizcilikle ilgili bir mesleğe sahip olduğunu varsayıyorum. Anlaşılan denizden uzak kalmak sana pek yaramıyor ve agressifleşiyorsun. Bu mesajını gördükten...
  6. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Senin sayende artık bir zamanlar çok keyif alarak izlediğim bu forumdan soğudum. Eski bir duster kullanıcısı olarak 2 yıl ve 40 000 km.lik tecrübemi yeni alacak arkadaşlara aktarmak isterken senin yüzünden bunu...
  7. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Genel olarak kullandığın kelimeler ve cümleler hem çok kaba hem de çok küstahca. Salllama,yeni yetme vs gibi. karşındaki insanlarla gündelik hayatta böyle konuşabilirsin ama internet ortamında herkese açık...
  8. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Sen önce bir üslup dersi al kaptan efendi, laftan anlamıyorsan daha ne yapayım.
  9. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız Lütfen benim mesajlarımı alıntılamayın. Seni muhatap kabul etmiyorum. Herşeyi bilmek zorunda değilsin....
  10. H

Ynt: Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız En doğru ve en verimli devir aralığında kullanıyorsunuz. Sorun yok. Yalnız dikkat etmeniz gereken birkaç detay var. Araç yokuş yukarı veya aşırı yük durumlarında devri biraz yükseltmeniz daha sağlıklı...
  11. H

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Gözleri var görmezler... Kulakları var duymazlar.... Dilleri var konuşmazlar.... Dci Renault motoru kendi segmentinin en az yakan makinesi.... Kimseyi inandırmak zorunda da değilsiniz...
  12. H

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Teşekkürler Güray Hocam, Şehir içi ağırlıklı olarak kullanacağımdan golf 1.2 tercihinde bulundum. Kağıt üstündeki yakıt tüketim verileri ve test sürüşünde bana verdiği kullanım keyfinden dolayı seçimimi golften yana kullandım. Aslında faz 2 Dusterı bekleyecektim...
  13. H

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Yaklaşık 2.5 yıllık bir süreden sonra 2. araç olarak aldığım ve 35.000 km çok severek kullandığım Dusterla vedalaşma zamanı. İnanılmaz yakıt tüketimi,her türlü yol koşulunda verdiği güvenle benim için unutulmayacak araçlardan biri olacak. Yeni golf 1.2 tsi alacağımdan...
  14. H

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Forumun tadı kaçtı. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Bu kadar seviyesizlik beni gerçekten üzdü....
  15. H

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Duster 4x2 85'lik DCİ testini yapan bir otomobil dergisi (adını hatırlayamadım şu an) uzun yolda 3,5 lt/100 km tüketimi elde etmişti. Yol bilgisayarı elbette bir takım sapmalar gösterir. Benim araçta yaklaşık % 10 sapma gösteriyor. Süleyman...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri