Hayko kullanıcısının son içeriği

1. Hayko

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2019 Fuarı İzlenimleri

Sedat bey, Davetiyemi aldım teşekkür ederim, cumartesi günü fuardayım tanışabilmek dileğiyle.
  2. Hayko

Araç Arıyorum.

Arkadaşlar bakımlı ve hor kullanılmamış 2006-07 Ford Mondeo 2.0 Tdci Ghia Otomatik araç arıyorum.
  3. Hayko

liberty ile ilgili sorular

Ynt: liberty ile ilgili sorular Merhaba Dizel yakıt donmasıyla ilgili yaptığım bir çalışmadan biliyorum sizinle paylaşmak istedim. Motorin donma sıcaklığı -20 dereceler mertebesindedir. Yakın zamanda yüksek rakımlı bir maden şantiyesinde jeneratör yakıt tankına donma önleme uygulaması yaptım...
  4. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Süme köyü yolu, sanırım ilerisi de Erikbeli.
  5. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Özkürtün/Süme Köyü manzaraları ;
  6. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane BUndan sonrası ise muhteşem bir doğa. Buyrun ;
  7. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Greyder operatörü yolu bir bıçak sildi ve aşağıdan ikinci bir defa daha silmek için geri gelmeye çalıştıysada başaramadı ve bizde aracımı olduğu yerde bırakıp kalan kısmı yaya çıktık.
  8. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Özkürtün Süme Köyü yolundan görüntüler. Köye çıkan yolda bayağı bir tırmandık ve sonunda kar daha fazla gitmemize izin vermedi aracım patinaj yapmaya başlayınca yukarıdan gelen greyderi bekledik.
  9. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Her zaman insanlar nehirlerin, derelerin üzerindeki köprülerden geçerdi, bizim memlekette bunun tersi olmuş :)) dağdan gelen dere için yola köprü yapılmış.
  10. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Özkürtün 'de konakladığım amcamın evi ve sabah uyandığımız manzara. Kürtün barajındaki alabalık yetiştirme çiftlikleri.
  11. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Trabzon-Gümüşhane yolu üzerinde bölgedeki heyelanlara küçük bir örnek.
  12. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane Memleketim Özkürtün manzaraları Kürtün Barajı görüntüleri.
  13. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

Ynt: Fotoğraflarla Gümüşhane
  14. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

15. Hayko

Fotoğraflarla Gümüşhane

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri