hmc jeep servis kullanıcısının son içeriği

1. H

Coolant Sensor Bad Uyarısı

Ynt: Coolant Sensor Bad Uyarısı
  2. H

Bad Coolant Sensor Uyarısı?

Ynt: Bad Coolant Sensor Uyarısı? İYİ AKŞAMLAR .konuları ıncelerken .Cevap vermeden geçemeyeceğim. COOLANT SENSÖR BAD arızası tamamen monitör arızası olup yani (yazının olduğu gösterge) monitör sökülüp,lehim olup,geri takılarak arıza giderilir.basit ve ucuz bir yöntemdir.Ancak monitör...
  3. H

Alacağım Xj İçin Yardım

Ynt: XJ İÇİN YARDIM Arac eger Ankara da ise getirin.ÜCRETSİZ. Ekspertizini yapıyım.Aracın dış görünüşü 10 numara.Murat usta .HMC AMERİCAN GARAGE.Saygılar.
  4. H

Jeep XJ Arazi Şanzımanı.

Ynt: Jeep XJ Arazi Şanzımanı.
  5. H

Lastik Ebat ve Ölçüleri (Mutlaka Okuyun)

Ynt: Lastik Ebat ve Ölçüleri (Mutlaka Okuyun)
  6. H

xj... izlerken çok eğlendim:)))

Ynt: xj... izlerken çok eğlendim:))) Çok güzel olmuş.Maket olsada olmasada çok güzel bir çekim olmuştur.Tebrikler.
  7. H

Ynt: Lastik Ebat ve Ölçüleri (Mutlaka Okuyun) SELAM ARKADAŞLAR...lastik ebatı konusuyla ilgili olarak yaklaşık 50_60 kişi telefonla arayıp teşekkür ettiler.içlerinde aracın altındaki jant ölçüsü 15 stepnenin 16 jant olanı bile vardı.Benim amacım burda merak edilen soruları yanıtlayarak ihtiyacı...
  8. H

Ynt: Lastik Ebat ve Ölçüleri (Mutlaka Okuyun)
  9. H

Selam herkeze..Arkdaslar son zamanlarda sık sık gorunen agrizalardan dolayi bu olayi sizlerle paylasmak istedim.Biz HMC AMERICAN GARAGE grup olarak siz degerli musterilerimzin aydinlatmayi kendimize borc bildik.lastik olculeriniz ile istetme olcusu ayni olmak zorunda.Eger lastik patladiginda...
  10. H

HMC amerıcan garage servıs ANKARA

"http://www.hmcamericangarage.com/" Hmc Amerikan Garage, Amerikan araçlarınızı modern teknoloji ile donatılmış özel servisimizde, aracınızın mekanik, motor, otomatik şanzıman ve elektrik konularında 20 yıllık CHRYSLER tecrübesiyle Murat AKBULUT ve Cüneyt BAŞAL ustaların temelini oluşturduğu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri