Hüdaverdi kullanıcısının son içeriği

1. Hüdaverdi

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Maşallah. ... icimiz gidiyor walla seyrederken. Imreniyorum ve kiskaniyorum abi ama Maşallah demeyi de unutmuyorum. :)
  2. Hüdaverdi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Hizli ve mantıklı cevabiniz icin tesekkur ederim :) kolay gelsin abi.
  3. Hüdaverdi

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atila abi bazi karavancilar gerek görsellik gerekse güvenlik açısından arka kapak iptal ediyorlar. Sizin emeklerinize kat ve kat guzellik sağlayacağını düşünüyorum bu kapatma işinin. Maliyet illa onemli olcude artacaktir. Bilmiyorum...
  4. Hüdaverdi

Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper -

Ynt: Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper - Cem Babadağ (orsaalabanda) Bu forumda henüz çok yeniyim ve şu an için sadece okumak ve bilgi sahibi olmaktan başka hiçbir icraatım yok. :) (Bir de yeni karavan alanlara/yapanlara imrenerek bakmak var :) ) Ara ara yazıyorum bazı konulara...
  5. Hüdaverdi

Kayıp Disco 2 :)

Ynt: Kayıp Disco 2 :) +1..... :)
  6. Hüdaverdi

Hysong 250 Mi Yoksa Regal Raptor Mu?

Ynt: Hysong 250 Mi Yoksa Regal Raptor Mu? Tabii ki Hyosung. Bir süre 250 R kullanmıştım. O zamanlar gözüm aslında tarz değişikliğini yeseydi gv 650 ye geçebilirdim. Motor bakımından 2si arasında bir seçim yapılacaksa şayet Hyosung tercih sebebi olabilir. 250 cc de tork bakımından hemen hemen...
  7. Hüdaverdi

Mercedes Sprınter 412 D

Ynt: Mercedes Sprınter 412 D Maşallah. :) Allah her zaman böyle kolaylıklar versin sizlere. :)
  8. Hüdaverdi

Tüplü Araçların Muayeneye Gitmeden Önce Dikkat Etmesi Gereken Sorun

Ynt: Tüplü Araçların Muayeneye Gitmeden Önce Dikkat Etmesi Gereken Sorun Sızdırmazlık kaldırıldı ! diye biliyorum. Her ne kadar çokta doğru bir karar olmasa da. Kendileri bakıyordu cihazlarla.
  9. Hüdaverdi

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Alanya dan selamlar. Gezen bilir gerçekten. Okuyacak o kadar çok şey var ki burada gerçekten bir arşiv niteliğinde olmuş site. Harika. Emeği geçenlere, paylaşımda bulunanlara tşk eder herkesi Selamlarım. ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri