hudev kullanıcısının son içeriği

1. hudev

Duster Bagaj Kutu

merhaba. nalburlarda veya internette bulursun murfak yenileme diye aratırsan bulursun. kaplama folyo diye arat. sanırım fazlasıyla işini görür
  2. hudev

Bf Goodrich Urban Terrain

ben nokian kullandım benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. asla reklamlara a inamnmamaya karar verdim. urban terrain bf alın.veya lassa tercihiniz olsun.
  3. hudev

2014 Duster Ses Sistemi Için Bişeyler Yapayım Dedim. Ama Olmuyor.

pekiyi ürünü deneyern varmı..birde teybi yerinden nasıl çıkarıyoruz.
  4. hudev

2014 Duster Ses Sistemi Için Bişeyler Yapayım Dedim. Ama Olmuyor.

arkadaşlar bende dört hoparlörümü sony 260 watlık hoparlörlerle değiştirdim tam bir fiyasko. sony ler daha önce getz arabama takmıştşm mükemmel ses aldım baslar ve tizler konser salonundaki gibi berrak ve harikaydı.ama aynı hoparlörleri söküpte dusterime taktığımda tam bir şok yaşadım.sanırım...
  5. hudev

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

benim aracımda duster 4x4 modelidir ve arka defriyanselde kilit yoktur.tekerlekler çaprazda kaldığında askıda kalır ilerlemez. aracımda esp de mevcuttur. ama aracımın tekerlekleri askıda kalmadığı sürece 4 tekerleğinde çekiş sağladığını gördüm.dik ve ıslak zeminde aynı anda dört tekerleğinde...
  6. hudev

Duster Diferansiyel Kilidi Acil Yardım

lada nivalarda defriyansel kilidi yoktur. sadece orta defriyansel kilidi mevcuttur.çapraz askıda kalır.ilerlemez.sürekli dört çeker araçların mantığında arka ve ön akslara çekişi vermek için orta defriyansel kilitlenir.bir çok kullanıcı da aracında arka defriyanselinde kilit var zanneder.
  7. hudev

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

merhabalar buda benim tecrubem
  8. hudev

Navigasyon Hk. Ne Tavsiye Edersiniz

android igo porimo benim tavsiyem..başarsoft 2015 haritası ile bence oldukça güncel.en güzel yanlarından biride adres araması yapmak gayet kolay ve basit, sygic adres araması yapmak biraz zahmetli...en iyi adres araması rout 66 .ama onunda haritaları eski vede güncellemeleri paralı..here de...
  9. hudev

Duster Yakıt Lambası Yandıktan Sonra.....

selam arkadaşlar. denedim vee yolda kaldımm.yol bilgisayarı yedek ışığı yandığı esnada 100 km menzil gösterirken bir baktımki anında 40 km göstermeye başladı veeee 35 km sonra yolda kaldım mazotum biti.yani yedek ışığı benim araçta iki şekilde gösteriyor.bazen son çizgi olan yedek kısmına...
  10. hudev

sayın troyexplorer. sizin aracınız nedir bu arada.
  11. hudev

ben hala neden bahsettiğinizi tam olarak anlayamadım...videonun ilk yirmibeş saniyesi anlık yakıt tüketimini gösteriyor.siz nasıl bu araçta anlık tüketim göstermez diyebilirsiniz ki. benim anladığım şu.sorununuz algılama sorunumu acaba.siz neye bakıyorsunuz. ne anlıyorsunuz neyin ısrarındasınız...
  12. hudev

selam.yukarıdaki videoda yanlışlıkmı var.bunumu anladım..yani sıkıntı nerede..tüketim hakkında nasıl bir açık kanıt sunmak gerek.oradaki bilgileri okuyabildinizmi.veya söyle söyleyeyim.okuduğunuz değerlerin size ne anlatıyor.video daha nasıl açıklayıcı olabilir.bir depo yakıtla video çekilme...
  13. hudev

selam arkadaşlar...aracım 1.5 110 hp 4x4 2014 model duster..53000 km de.. .aracımla 80-100 km hızl limitleri içinde. 1160 km yol yaptım bir depo yakıt ile. ama özensiz kullanımla karma tüketim değerleri ortalama 100 km de 7 litre yi buluyor.. yoğunluk şehir içi ve soğuk motor...şimdi...
  14. hudev

DUSTER 4WD ''OFF ROAD ABS''

merhabalar.yukarıdaki videomda aracım otomatik modda vede esp açık konumundadır.
  15. hudev

DUSTER 4WD ''OFF ROAD ABS''

selam arkadaşlar.faal bir 4x4 duster kullanıcısı olarak ,her zaman kullandığım bir özelliktir.dik yokuşlardan inerken zeminin gevşek olduğu kısımlarda sürekli gözlemlerim bu özeliğini. videomu izleyin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri