hüseyinmelih kullanıcısının son içeriği

1. hüseyinmelih

Amatör Üretimi Çekme Karavanın Tip Onayı Ve Trafiğe Tescil Edilmesi Hakkında

Sonuç olarak şunu anlıyorum, hepimiz kendi risklerimizi alacağız. Bazılarımız sorun yaşamadan karavanlarını yapabilecek, bazılarımız ceza yiyecek, resmi yoldan gitmek isteyenlerin bir kısmını enerjisi ve parası kükenecek ve yıllar harcayacak ama bazıları bir keç ay içinde gayet makul bir fiyata...
  2. hüseyinmelih

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Merhaba, 88 sayfanın neredeyse tamamını okudum. Ortalarda atladığımyerler vardır en fazla. Terrano almayı planlıyorum. Muhtemelen önümüzdeki günlerde aracı almış olacağım. Aklımda olan tek soru aracın artık çok yaşlı olması. 2010 yılından 2017 yılına kadar yazılar var. Son dönemde pek birşeyler...
  3. hüseyinmelih

İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım.

Ynt: İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım. Bu cevaba çok sevindim. Bende Yardım edecek kimsem yokmu diye hayal kırıklığı yaşamaya başlamıştım. Kar,buz hayatımızdan çıktığı anda İzmir planları yapmaya başlıyorum. Önümüz bahar tam zamanı. Bu arada forum sayfalarını okumaya devam...
  4. hüseyinmelih

Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :)

Ynt: Bir Projenın Daha Sonuna Geldık :) Elinize sağlık. Güvenli ve keyifli sürüşler.
  5. hüseyinmelih

Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3

Ynt: Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3 Aracınızın resimlerini görebilirmiyiz
  6. hüseyinmelih

İzmir-aydın Defender Kullanıcılarından Yardım.

Merhaba eşimle yıllardır kanyonculuk,mağaracılık, dağcılık derken sonunda bağcılık yapmaya başladık. İlk gözağrım Defender zamanımızın gendiğini düşünmekteyim. Neredeyse forumun tamamını okumuşumdur. Kuşadasında yaşıyorum. Defender sahibi yakınlarda bana yardım edecek birileri varsa görüşmek...
  7. hüseyinmelih

Mağaracılar Hakkında

Ynt: Mağaracılar Hakkında Halen devam ediyorlarmı bilmiyorum ama Türkiyenin en iyi mağaracıları boğaziçinden çıkar. Dünya rekorlarıda var. Bir arastır derim
  8. hüseyinmelih

Orman Keşfi - Jungle Exploration

Sanırım bu sitedeki herkezin ilgi duyacağı bir konu bu. Dağcılık, kaya tırmanışı, rafting, offroad derken yıllardır ilgi duyğuğum fakat küçük denemelerden öteye gidemediğim bir alan bu. Ormanlar yok olmak üzere. Aslında bakirliğini tamamen kaybetmiş orman sayımız bir hayli fazla. Çevremdeki...
  9. hüseyinmelih

Likya Yolu Yardım?

Ynt: Likya Yolu Yardım? Likya yolu aslında çok kolay ve rahat fakat rota üzerinde çeşitli patikalar sürekli değişiyor. Orada rehberlik yaptığımd biz işaretleri ve yolları onarıyorduk. Uzun bir süredir gitmiyorum son durumunu bilmiyorum. Fakat kış mevsiminden çıkışta toprak kaymaları kar...
  10. hüseyinmelih

Halat Birleştirmenin En Kolay Yolu

Ynt: Halat Birleştirmenin En Kolay Yolu Arkadaşlar unutmayalım bu çeşit düğümler sadece tecrübeli kişilerin paylaşabildiği teknik detaylar. Kalın ve ince iplarin birleşmesi dimamik iplerde çoğu zaman sorun yaratabiliyor. İpek flamentler içten yıpnanabilir. Düğümler çok can sıkıcı işler...
  11. hüseyinmelih

Mağaracılar Hakkında

Ynt: Mağaracılar Hakkında bir çok şeyi becerdimde şu mağaracılığa bir türlü bulaşamadım. Bi ara bümak la bi şeyler yapıcaktım olmadı. aradan da seneler geçti. Hani şöle bişeyler yapabilsek. basit ve çok daraltmayan.Tecrübe edebileceğimiz işte
  12. hüseyinmelih

İstanbul Yakınlarında ATV Safari Yapılan Yerler

Ynt: İstanbul Yakınlarında ATV Safari Yapılan Yerler yeditepe üniversitesinin oradaki mekanda arkadaşım çalışıyor. Sahibinin ismi murat. Bizim elemanın adı Ozan. Süper keyifli bi heriftir. Tam bir ATV hastası.yanlız ücretler biraz fazla bence. Saatine 90 ytl istiyorlar. Parkur iyi. Eski bir...
  13. hüseyinmelih

Extrem Tour

Ynt: Extrem Tour Ben istanbuldayım. Öncelikle tırmanış uzun bir yol aslında. Teknik donanım ve bilgi gereksinimi gerektiriyor. Bir naşlangıç yapmak önemli. Kitaplardan veya sitelerdeki bilgilerden yeni başlayan birinin yararlanması hem çok zor hemde yanıltıcı olabilir. Uygulama bir çok extrem...
  14. hüseyinmelih

Extrem Tour

Selam arkadaşlar İçinde kaya tırmanışı ip inişleri ve kanyon geçişleri olan turlar yapıyoruz. Aranıza yeni katıldım. Arkadaşlarım ve ben yıllardır takılıyorduk ama artık onların fazla vkitleri yok sanırım. (bağzılarımız erken yaşlanıyor) Neyse birşeyler organize edelim bence. Ben tüm tırmanış...
  15. hüseyinmelih

Binicilik

Ynt: Binicilik ben ve kız arkdaşım uzun bir süredir istiyoruz şu işin eğitimini ama istanbuda neresi var bir türlü bulamıyoruz. Gün batmadan da artık eğitim vermiyormuş. Başka bir yer varmı yardcımcı olursanız çok iyi olur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri