Hüseyinreha kullanıcısının son içeriği

1. Hüseyinreha

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Musso için ön kilit otomatik nerde bulabilirim. Araziye çıkmıyorum ama evim rampada karda gidemiyorum. Pazartesi söktürdüğümde arızalı çıkarsa acil temin etmeliyim. Telefon numarası iletirseniz sevinirim. ASUS_X00DD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Hüseyinreha

Cam değişimi sonrası yağmur sensörüm arızalandı, cam 350lira idi sensör 170dolar şimdi bu sensörmü arızalı kim anlar nasıl kontrol edilir. Yardım video uygun fiyatlı farklı sensör uygulamaları hadi biraz kurcalayalım. ASUS_X00DD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Hüseyinreha

Lastiği aldık bu kış 4 mevsim lastikten vaz geçtim Hankook Winter I-cept Evo 255 65 R16 400liradan internetten aldım. Peşine asimetrik lastik nedir onu araştırdım. çünkü lastiğin desen farkı çok kafa karıştırıyor. Ama petlasın sitesinde açıklamayı buldum görünüşe bakma talimata uy:)
  4. Hüseyinreha

Kış gelince herkez araziye gitti diye bende kış lastiği bakıyorum, hankook w320 var bir sitede 450 civarı karar veremedim. kış lastiği ne alsam deyip başlayıp sen buna arazi lastiği taksan muhabbetine dönmesin diye konu açmıyorum (MUSSO'yada yakışır.) :) onun için usuldan kış lastiği için bu...
  5. Hüseyinreha

6. Hüseyinreha

Arkadaşlar şu benim mussoya bir müşteri bulun acil anlayan, seven, çamura da pek sokmıcak biri olsa iyi olur :) MUSSO 2003 2,9td dijital klima cd ve kaset çalarlı orjinal teyp, ön koltuk elektrikli. koltuk ısıtmada var (sürücye koymuşlar sadece üşümesin diye) Türkiyede başka varmı bilmiyorum ama...
  7. Hüseyinreha

Musso arayan isteyen yok mu acil satacam bilginize Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Hüseyinreha

Bayram tatilinde 6 kanallı fan kayışım atmaya başladı, kese kese 4 kanal kaldı. Son 100 km bu şekilde tamamladık. Bizi yolda koymadı sizlerde kontrol edin 6pk2120 kayışla kendiniz 20dk değiştirebilirsiniz. Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Hüseyinreha

Bartında servisi geç, otomatik şanzımana bakan yer yok. Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Hüseyinreha

Temin için iletişim numarası varmı Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Hüseyinreha

Bu set gerekli anladığım kadarıyla Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Hüseyinreha

Şanzımanın yağ değişimi, filtre, conta ve sivicinde değiştirilmesi öneriliyor. Bunları nerden temin edebiliriz. Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Hüseyinreha

2003 musso Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Hüseyinreha

Süpersin btr şanzıman ozaman Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Hüseyinreha

Şanzımanın BTR M74 veya W4A040 oldunu anlamanın basit bir yolu varmı. 300.000 km aracın şanzıman yağ ve filitresini değiştirecem nerden temin ediyorsunuz. Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri