ilhanyüzbaş kullanıcısının son içeriği

1. I

Al Evimi, Ver Evini Tatili

Ynt: Al Evimi, Ver Evini Tatili Çok güzel bir sistem ön yargılı olmaya gerek yok. Hele böyle bir düzeydeki paylaşım sitesinde . Türkiye'de de güzel şeyler olmaya başlıyor...
  2. I

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) Çok faydalı olacağına eminim şimdiden teşekkürler.
  3. I

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Ynt: Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya) 40 Bölümdür ilgiyle takip ediyorum. Harikasınız .. 25 Ağustosta yola çıkıyoruz inşaallah. Çok benzer bir güzergahta. Bizim için çok iyi rehber oldunuz. Teşekkürler...
  4. I

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi E.Ü. İşletme Fak. 1979 Mezunuyum.
  5. I

Yaz gelirken yeni yol rotamız

Ynt: Yaz Gelirken Yeni Yol Rotamız Tüm gezileriniz gibi bunu da ilgiyle takip ediyoruz. Bizim gibi yeni karavancılara rehber oluyorsunuz. Sağlıkla kalın..
  6. I

Yola Çıkıyoruz Ama Rotamız/planımız Belli Değil

Ynt: Yola Çıkıyoruz Ama Rotamız/planımız Belli Değil !5 güne kadar karavanını teslim alacak yeni ve acemi bir karavancı olarak sizleri ilgi ile izliyorum.Sağlıkla gidin gelin. Sevgiler...
  7. I

Yaz gelirken yeni yol rotamız

Ynt: Yaz Gelirken Yeni Yol Rotamız Allah içinize sindirsin.Sağlıkla gidin gelin.Sevgiler..
  8. I

Motokaravana Başlama Ve Elektrik Sistemleri Montaj Aşamaları

Ynt: Motokaravana Başlama Ve Elektrik Sistemleri Montaj Aşamaları Bülent Bey çok titiz ve bilinçli bir çalışma aşamaları paylaşımınızı bekliyoruz
  9. I

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan Bey iyi geceler, Umarım bu günkü sorun iyi bir şekilde hallolmuştur. Yarın gün içinde uygun olursanız ararım. İlhan..
  10. I

Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar-2007 Ducato-Adnan Ilgaz Adnan Bey Merhaba, Çalışmalarınızı bir çırpıda okudum. İnanın ufkumu genişlettiniz. Karavan yapmak için araç arayışındayım. İzmir'de sizler gibi öncülerimizle tanışmak isterim. Özcan bey ile de tanışırsak, gelecek yaz için planları eşim ve...
  11. I

Benim Karavanım. BEYAZSARAY

Ynt: Benim Karavanım. BEYAZSARAY Ali Bey , Çalışmalarınızı yeni gördüm. Karavanınız şimdiden hayırlı olsun. Yazdıklarınızdan planınız aynı benim düşündüğüm gibi.Her aşamasını takipteyim.Bülent ustaya ve size kolay gelsin. Zannediyoum Bülent usta benim sıramı muhafaza ediyordur. Biraz yol...
  12. I

Olumsuzluklar Bitmiyor; Soyut Karavan

Ynt: Olumsuzluklar Bitmiyor... Uyarılarınız için çok teşekkür ederiz.Ben karavan dünyasına yeni adım atmak üzere olan biriyim.17 kasım 2012 de bahsi geçen firma ile bir görüşmem oldu ve kendilerinden fiyat beklemekteyim.Ama uyarınızdan sonra kesin kararımı vermiş oldum.Bu tür olayların böyle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri