irfan57 kullanıcısının son içeriği

1. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Davut bey burada havalar cok güzel. Ne cok soguk, nede çok sıcak. Birtek arasıra yağmur yağıyor oda normaldir. Selamlar
  2. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Resim yükleme sıkıntımdan dolayı devam edemiyorum. Dönüşte inşaallah paylaşacağım.
  3. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

4. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Sayın yugun iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
  5. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Genel olarak rotam ufak defek değişiklik haricinde resimdeki gibi olacaktır.
  6. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

7. irfan57

Norveç 2020 Gezi̇si̇

Norwegen 01.08.2020 Bu yıl haziran ayında yapmak istediğim Norweç gezisini malum corona vesilesiyle yapamamıştım. Norveç temmuzun 15 inden itibaren sınırları açınca neden olmasın dedik ve düştük yollara. Daha önce giden Hüseyin abi, serhat 2007, VW T6 camperla nın Norweç gezi notlarını...
  8. irfan57

4 Aile 4 Karavan Ile Norveç...

Bir haftaya güzel bir gezi sığdırmışsınız. Paylaşım için teşekkürler. Birde rotayı gösteren bir harita paylaşsanız daha güzel olur. İnşaallah bu yaz bende düşünüyorum.
  9. irfan57

Hollanda Ve Belçika Gezisi

Hüseyin abi yorumunuz için teşekkür ederim. Yazımdada belirttiğim gibi lale bahçelerini gezmek için nisan ayı tercih edilmeli. At arabaları ve sahil boyunca yapılan o setleri görünce ah çekmemek elde değil. Bizim insanımız atı da sahilide ranta dönüştürmüş devlette seyretmiş, halada...
  10. irfan57

Maden emeklisi Turan Yılmaz ın konuya ilişkin cevabı: “Anlamı çoğu çalışanların ufakta olsa özeli hani bazen dersin ya iş yerinde “nerde benim kahve tasım “göremeyince”
  11. irfan57

Paylaştığım resimler belediye meclisinin sokak isimlerini verdiği karar metni. 13 sokaktan üçüne Türk ismi vermişler. Vatan, Dostluk ve Huzur.
  12. irfan57

Sayın Haşmet bey paylaşımınız için teşekkür ederim. Almanya da bizim çay içmemiz gibi onlarda çok kahve içiyorlar. Maden ocağı kapanıp herkes işi bırakınca anı olarak çalışanlar kullandıkları kahve taslarını asmışlar. Ama detaylı öğrenip yazacağım. Selsmlar.
  13. irfan57

17 Mayıs 2019 Cuma Gezimizin son günüde Bottrop ta kayın biraderlerimizi ziyaret ederek gezimizi sonlandırdık. Bizi gezi boyunca takip eden, evlerine misafir eden herkese sonsuz teşekkür ederiz. GÖRÜŞMEK ÜZERE, SAĞLICAKLA KALIN.
  14. irfan57

15. irfan57

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz