kaanki kullanıcısının son içeriği

1. kaanki

Adım Adım LPG li Karavan Isıtma Sistemi Montajı

Propex sitesine ulasilmiyor SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. kaanki

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

Gerçekten emek ve alinteri olan hiç bir şey taklit degildir. Ellerinize sağlık 1 aydır bende kendi karavanın yapmaya başladım. Gerçekten araştırmak incelemek bir çok kişi ile konuşup fikir alışverişi yapmak hatta kurların arttığı bu dönemde malzeme bulabilmek bulursanız alabilmek gerçekten zor...
  3. kaanki

Yunanistan Çadır Ile Konaklama

Oradan ne tarafa geçeceksin iz SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. kaanki

Mangal serbest her yerde takılabilir hatta markette dana ve koyun etinden satıyorlar deni muhteşem gece serin oluyordur biz geçen sene battaniye ile yatmistik SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. kaanki

Geçen sene ben romorku silme sigara ve içki ile doldurmustum Yunan bakmıyor ama türk görevliler kontrol ediyor iyi saklamak lazım SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. kaanki

Fiyatlar bayağı artmış ben geçen sene çadır römork 2 yetişkin 3 geç 180 TL ye kalmıştım gecesi Memnum kalacaksınız aynı kompleks e sahip imkanlar geçen sene baştan başa Yunanistan gezimizde bulamamistik SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. kaanki

Ama ouzonuni sicak SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. kaanki

Orman içi olduğundan geceleri serin oluyor gece Deniz kenarı sıcak iç taraflar şeyin pike almanızı öneririm Sibel sorunu olmadı ama biz her zaman yanımızda da Off bukundururuz SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. kaanki

Tavsiye ederim çok iyi insanlar sahipleri sakin sessiz bir yer ve oldukça temiz mutlaka Google maps ile gidin yolları yeni yapmışlar normal navigasyonlarda yanlış yönlendirir benim ismimi verirseniz geçen sene arkadaşımız kalmış diye indirim bile alabilirsiniz ben öyle yapmıştım SM-N920C...
  10. kaanki

Bence rezervasyon yaptırın SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. kaanki

Yada son parmakta eğer Selanik ye gezmek isterseniz şiddetle tavsiye edebileceğim ouzouni beach camping var kari koca işletiyor bayan İngiliz erkek Yunanlı hatta geçen yıl benim kaldığımı belirtirse iz indirim bile alabilirsiniz armenistis çok hareketli ve kalabalık burası daha sakin tam kafa...
  12. kaanki

Süper orta parmakta armenistis şiddetle tavsiye ederim çok büyük bir kompleks bar disko tam teşekküllü marketi var SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. kaanki

Kendi Imalatim Römork Cadir

Romorkumu satıyorum dilerseniz Bursa da gelip görebilirsiniz ilanında var 589783895 SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. kaanki

Çekme Karavan Ile Avrupa Turu

Paylaşımda kalın illaki sıkıntı çektiğinizde destek olacak birileri cikar SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. kaanki

Çekme Karavan Ile Avrupa Turu

Dönüşü Hırvat, Karadağ,Arnavutluk Makedonya Yunan da yapabilirsiniz SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri