kadirhoca kullanıcısının son içeriği

1. kadirhoca

Lada Niva Da Zincir Nereye Takılmalı?

2 çeker kullanacaksanız derken niva da öyle bir seçenek yok diye biliyorum.
  2. kadirhoca

Lada Niva Fotoğrafları

3. kadirhoca

Lada Niva Da Zincir Nereye Takılmalı?

Okuduğum kadarıyla sürekli 4×4 araçlarda tüm tekerleklere zincir takmak daha iyi sonuç veriyormuş. Ancak bazı araçların kullanım kılavuzunda sadece arkalara takılmalı yazıyormuş. Ben yeni bir niva kullanıcısı olarak zincir takmam gerektiğinde öne mi arkaya mı takmalıyım. Teşekkürler
  4. kadirhoca

Lada Niva Sigorta Atma Problemi

İlginize teşekkürler ederim. Benzer bir durummuş. Direksiyonu sol yapınca denge kolu bir kabloyu sıkıştırıp kısa devre yapıyormuş. Sorun çözüldü.
  5. kadirhoca

Lada Niva Fotoğrafları

Tavan Sepeti ve Ledler
  6. kadirhoca

Lada Niva Fotoğrafları

7. kadirhoca

Lada Niva Sigorta Atma Problemi

Herkese iyi günler. Ben yaklaşık bir hafta önce 2006 model bir Lada Niva aldım. İnşallah tadını ailecek çıkartırız. Yalnız siz deneyimli kullanıcılara bir şey danışmak istiyorum. Aracı aldıktan sonra şanzımanında bakım yaptırdım. Baskı balatasını değiştirdim. Ondan sonra araçta sürekli bir...
  8. kadirhoca

2001 pajero pinin 5k

Ynt: 2001 pajero pinin 5k Aracınız gerçekten çok hoş görünüyor.Allah nazardan saklasın.Kazasız güzel günlerde kullanın..
  9. kadirhoca

Grand Vitara 2.5 V6 1998 hakkında neler söyleyebilirsiniz

Ynt: Grand Vitara 2.5 V6 1998 hakkında neler söyleyebilirsiniz gökhan bey ilginize çok teşekkürler.eğer fazla olmazsam bir sorum daha olacak. grand vitaralar türkiye şartlarında kaç km motor ömrü gösteriyorlar. bunu şunun için soruyorum: piyasada 120- 150 bin den aşağı araç yok gibi.
  10. kadirhoca

Ynt: Grand Vitara 2.5 V6 1998 hakkında neler söyleyebilirsiniz cevaplar için teşekkürler. şimdi o topiği inceleyeceğim.
  11. kadirhoca

Ynt: Grand Vitara 2.5 V6 1998 hakkında neler söyleyebilirsiniz abiler ben de bu ara suzuki almayı ciddi bir şekilde düşünenlerdenim. Ancak offroad niyetinden ziyade kar yağdığında aracıma atlayıp yaylaya çıkmak için doğa için yani. Ancak bir kaç sorum olacak.Forumda bayağı deneyimli...
  12. kadirhoca

Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz.

Ynt: Cherokee xj ufak revizyon umarım begenirsiniz. ufak tefek değişiklik demiştin hocam.maşallah offroada hazırlamışsın.güle güle kullan.hayırlı olsun...
  13. kadirhoca

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, ben kadir. Doğayı ve arazi araçlarını seven biri olarak haliyle kendimi bu sitede üye olarak buldum.Çok beğendim siteyi.Harika paylaşımlar var ve de en önemlisi seviye çok iyi.argo veya kaba bi söze rastlamadım.bu nitelikte çok az forum sitesi...
  14. kadirhoca

Dacia Duster'ı Yoldan Çıkardık!.

Ynt: Dacia Duster'ı Yoldan Çıkardık!. merakla takip ediyoruz..
  15. kadirhoca

JZ'mi Sattım. Grand Vitara 2.0 Aldım. Modifiyesindeyim.

Ynt: JZ'mi Sattım. Grand Vitara 2.0 Aldım. Modifiyesindeyim. hayırlı olsun.resimlerini bekliyoruz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri