kafkaskartalı kullanıcısının son içeriği

1. K

Fotoğraflarla Sakarya

Ynt: Fotoğraflarla Sakarya birazda kuzuluktan resim olsun
  2. K

Sakarya Yemekleri

Ynt: Sakarya Yemekleri siz eskişehir antalya yolu üzerinde otobandan çıltıktan sora 24'cü km metin tesislerine ugradınızmı,güzel bir sabah kahfaltısı yapmak isterseniz ,güzel bir ızgara yemek isterseniz,birde arkadaşlara rica edin size ızgarada isli çerkez peyniri kızartsınlar,METİN DİNLENME...
  3. K

Gezenbilir Sakarya Grubu

Ynt: Gezenbilir Sakarya Grubu ad soyad:ERSİN AY D.T .25/10/1969 memleket:SAKARYA semt :hafta sonları KUZULUK hafta ortası MERKEZ ilgi :dalış,kayak,treking,ve paylaşılan tüm güzellikler
  4. K

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme arkadsaşlar bir kuzuluklu olarak tabiki köyümü övmeme gerek yok ,görebilkeceginiz en güzel köylerden biridir,çerkez yemeklerini bir tadın derim,.....
  5. K

Sakarya Genel Bilgiler

Ynt: Sakarya Genel Bilgiler yinede bizim bölgemiz diger bir çok bölgeye göre daha yeşil ve daha sulak ,bir çok doga sporunu rahatlıkla yapabiliyorsunuz..
  6. K

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar ersin ben aslen kafkas göçmeni bir çerkez'im yeşili bol sakarya ,akyazı ,KUZULUK'TA yaşıyorum dogayı ve dogayı seven tüm insanları seviyorum ,biraz kayıyor ,biraz yürüyor,birazda dalıyorum,ileride ortak anılarda beraber var dilegiyle...
  7. K

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) bendende selam olsun tüm dostlara henüz yeniyim ama burada eskimey karalıyım keşke sizi daha önce krşfetseydim..sevgiyle kalın
  8. K

Myanmar Yüzen Tarlalarda Domates

Ynt: Myanmar Yüzen Tarlalarda Domates çok okuyanmı çok gezen'mi bilir sanırım GEZENBİLİR okurken bu kadar zevfli olmuyor.
  9. K

Paniği Başlamadan Nasıl Bastırabiliriz ?

Ynt: Paniği Başlamadan Nasıl Bastırabiliriz ? MERHABA Ben deprem öncesi 96 yılında gölcük donanmada dalış egitimi aldım,benle birlikte ortagımda başlamıştı,hocamız havuz dışında maske su doluyken şarkı söyletip fıkra anlattırırdı ortagım burnundan nefes alınca epey panikleyip bu işten sogumuştu...
  10. K

Mısır' a Dalış Gezisi Düzenlesek ?

Ynt: Mısır' a Dalış Gezisi Düzenlesek ? 31 agustos 7 eylül uygun gibi gözüküyor ,yinede işin durumuna baglı umarım şartlar uygun olur...
  11. K

Deniz Yosunları (Algler)

Ynt: Deniz Yosunları (Algler) MEHABA yosunlar üzerine araştırma yapıyorum dediginiz için ,eger bilginiz dahilinde ise bir şey sormak istiyorum .Ben dogal beslenmeyi sevdigimden bir yosun türü olan spurulina kullanıyorum okudugum kadarıyla güzel bişey birde size sorayım dedim saygılar .....
  12. K

Tehlikeli Su Canlıları ve Alınacak Önlemler

Ynt: Tehlikeli Su Canlıları ve Alınacak Önlemler bilgiler için teşekkürler...ama bir çogu insanlardan daha az tehlikeli..saygılar
  13. K

İzmit Kartepe Kayak Merkezi

Ynt: İzmit Kartepe Kayak Merkezi seval hanım merhaba vallaha burnumuzun dibindeki otelden sayenizde haberimiz oldu teşekkürler....denenebilir...
  14. K

Dalışta Altın Kurallar

Ynt: Dalışta Altın Kurallar selam... sizede geçmiş olsun ,benim sorunum tam olarak şöyle.Benim problem sag kulakta suyun altında veya yüksekte bir yerdeyken sag kulagımı hiç açamıyorum ,fakat hiç acı hissetmiyorum normal dalışıma devam edebiliyorum bende anlamadım vallaha dokyoru dinlersem suya...
  15. K

Türkiye Petrol Denizi Üzerinde mi?

Ynt: Türkiye Petrol Denizi Üzerinde mi? dünya devi bir petrol şirketindeçalışan üst düzey yönetici olan dostumdan ögrendigim kadarıyla ,Türkiyede petrol var fakat şu an için çıkarma maliyeti ham petrol varil fiyatının çok üstünde ,bu yüzden şu an için petrolü çıkarmak pek karlı degil beklemek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri