karenin kullanıcısının son içeriği

1. K

XJ'ye Yapılacak En Büyük Hakaret

Ynt: XJ'ye Yapılacak En Büyük Hakaret araca sahibinden'de 35 bin istemişler, hem 35 bin ver al, hem de eski haline getirmek için canın çıksın. "eski haline getirmek için" diyorum çünkü bu arabaya bu haliyle binen olacağını sanmıyorum. sahibi de arabayı bu hale soktuktan sonra "ben ne yaptım...
  2. K

Konya'da Önerebileceğiniz Dağcılık Kulübü Var mı?

Ynt: Konya'da Önerebileceğiniz Dağcılık Kulübü Var mı? bizim gençliğimizde üniversitenin kulübü vardı, konya dağcılık kulübüyle birlikte çalışıyorlardı, üniversitenin kulübü hala duruyor mu bilmem ama konya dağcılık kulübü çalışmalarına devam diyor, zamanında çok iyi organizasyonlar...
  3. K

Atatürk Gibi Kimse Karizmatik Bakamaz

Ynt: Atatürk Gibi Kimse Karizmatik Bakamaz hayatta olsaydın da ellerinden doya doya öpseydik nur içinde yat büyük atam
  4. K

İlginç Tesadüf Gibi Ayrıntılar

Ynt: İlginç Tesadüf Gibi Ayrıntılar "kelebek etkisi" teorisi hakkında duyduklarım tesadüflere olan bakış açımı değiştirdi
  5. K

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... feriştah zulüm
  6. K

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... kol bastı
  7. K

XJ Arıyorum.Satılık Araç Önerebilirmisiniz?

Ynt: XJ Arıyorum.Satılık Araç Önerebilirmisiniz? aşağıdaki araçlar temiz gibi görünüyorlar ama bakmak lazım tabi http://www.sahibinden.com/bu_kadar_bakimlisi_temizi_yoktur_-76WQQaXQQ14607039WQQpXQQdisplayitem...
  8. K

Jeep Patriot Port Bagaj Baglantısı ?

Ynt: Jeep Patriot Port Bagaj Baglantısı ? bu adresle görüşmenizi tavsiye ederim http://www.thulepartner.com/
  9. K

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... gül bahçesi
  10. K

L200 178HP ye LSD modifikasyonu olmalı mı?

Ynt: L200 178HP ye LSD modifikasyonu olmalı mı? standart 4*4 l200'lerin bir kısmında orjinal olarak orta diferansiyel kilidinin yanı sıra arkada da kilit vardır, bazılarında da astc denen çekiş kontrol sistemi vardır. bu durumda 178 hp lik instyle'de de bu özelliklerden birinin olması gerekli...
  11. K

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... tom cruise
  12. K

Portatif Çardak Alacağım, Ne Dersiniz?

Ynt: Portatif Çardak Alacağım, Ne Dersiniz? aynı çardaktan tam 3 yıl kullandım. öncelikle standart haliyle rüzgarın ciddi sorun yarattığını belirtmek isterim. yere sabitleniyor ancak ayakların birbirine geçme yerinde yay biçimindeki kilitler çok zayıf olduğundan rüzgarda çıkıyor. sert bir...
  13. K

Neden Nissan Terrano Değil ??

Ynt: Neden Nissan Terrano Değil ?? nato güçlerinin, somaliye müdahalesinde arazi taşıtı olarak terranolar kullanılmıştı, haberlerde filan görürdüm,
  14. K

Yük Taşımak İçin Kızak Arıyorum

Ynt: Yük Taşımak İçin Kızak Arıyorum bence en güzeli port bagaj kullanmak olur. aracın gittiği yere kadar araç taşır, aracın girmediği yerde söker siz taşırsınız verdiğim linkte çok çok güzel örnekler var yaklaşık 15 kg civarı ve 400 lt hacimli portbagajlar işinizi görebilir...
  15. K

Nasuh Mahruki'nin "Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir" Kitabı PDF Formatında

Ynt: Nasuh Mahruki'nin "Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir" Kitabı PDF Formatında ilk çıktığında satın almıştım. bir kaç gece uykusuz kalmama neden oldu. bitirmeden bırakamadım. aslında bu nasuh mahruki'nin son kitabı ama benim nasuh mahruki'den okuduğum ilk kitap oldu. nasuh mahruki'nin edebi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri