karga35 kullanıcısının son içeriği

1. karga35

Navara 4wd Arka Diferansiyel Yağı Seçimi (lsd)

MErhaba sevgili forumcular, Navara 2007 aracımda arka diff yağını değiştirmek istiyorum. Diff üzerinde 80w90 LSD yazıyor. (Limited Slip) Şu ürünü kullanabilir miyim ? : Liqui Moly Hypoid Dişli Yağı (GL5) SAE 85W90 LS (1410) 85W olması bir zarara yol açar mı ? Birde forumda bazı...
  2. karga35

Büyük Lastikli Araçlara Özeniyorum, Alacaktım Tehlikeli Olur Dediler

Cevabınız için teşekkürler ama sanırım bu benim soruma yanıt değil.
  3. karga35

Bugün artık lastik almam gerekiyor arkadaşlar. Burada konu açtım ama sizlerden bir fikir gelmedi. Konuyu görüp bir bildiği olan varsa yazarsa sevinirim.
  4. karga35

Arkadaşlar merhaba. 2007 Navara D40 4x4 sahibiyim üzerinde 17inç jant var ve 265/65r17 lastikler var. Lastik değişim zamanım geldi, bende bu forumda ve nette gördüğüm hep özendiğim dişli dişli kalın büyük lastiklere özeniyorum . Araç etiketinde yazan değerler ; 235/70r16 255/65r17 255/70r16...
  5. karga35

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

Merhaba arkadaşlar, 2020 yılı için çeki demiri taktırma (Nissan NAVARA pick-up) resmi işlemlerin ücretleri hakkında bilgi danışmak istiyorum. Güncel fiyatlar hakkında bilginiz varsa rica ediyorum.
  6. karga35

2006 Navara 4x4 Le Bazı Sorunlar Ve Parça Temini Hk.

Teşekkürler en kısa zamanda iletirim.
  7. karga35

Selamlar, Teşekkürler yanıtınız için. Dediğiniz hata kodlarını öğrenmek için bir servis bulup götüreyim. Neticeyi haber veririm. Bu arada benim elimdede bir cihaz var ama sanırım o işe yaramıyor. OBDII diye bir bluetooth cihaz ve Torque diye bir android yazılım. Bu cihaz ile taratma...
  8. karga35

Selamlar. 2006 Navara LE 4x4 2.5 DCI aracımın altından takır tukur sesler geliyordu, İzmir - Urla ' da bir usta ya gösterdim. Ön Şaft istavrozu değişecekmiş. Parçayı orada temin edemedik, Bu araca uygun parçayı internetten sipariş edebileceğim bir yer bilen var mı acaba ? Navara Şaft...
  9. karga35

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Sık sık karşıma çıkan ve okumak ile yetindiğim bu foruma sonunda üye olma teşebbüsünde bulundum. Herkese selamlar. Özkan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR