kavanoz kullanıcısının son içeriği

1. K

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Acaba EURO5 ve EURO6 ve sonrası araçlarında VSR (voltaj hassas röle) röle kullanan arkadaşlar var mı? Varsa bir problem yaşıyorlar mı?
  2. K

İnverter Hk.

Acaba EURO5 ve EURO6 ve sonrası araçlarında VSR (voltaj hassas röle) röle kullanan arkadaşlar var mı? Varsa bir problem yaşıyorlar mı?
  3. K

İnverter Hk.

Bu aküden aküye şarj cihazının yaptığı iş, alternatörden gelen voltaj düşük de yüksek de olsa yaşam aküsünün şarj voltajı düzeyinde sabit tutup regüle etmek...anladığım kadarıyla
  4. K

İnverter Hk.

Bu akıllı alternatöre ait bir özellik anladığım kadarıyla. Ancak asıl problem voltajın sürekli değişken olması. Yaşam aküsünün şarj etmesi için gerekli olan 14.4-14.8v voltajında sabit kalma süresinin çok düşük olması. Yani katedilen mesafede şarj süresinin %20 lere düşmesi yanında oluşan yüksek...
  5. K

İnverter Hk.

Tam sayfa flu olmuş linkini gönderiyorum Sterling 'Pro Batt Ultra' Battery-To-Battery Charger - 12V/12V 30A Sayfanın altında ilk gönderdiğim .pdf sayfası mevcut
  6. K

İnverter Hk.

Ekte ingilizcesi mevcut
  7. K

İnverter Hk.

Kısaca akıllı alternatör, CO2 salınımını azaltmak ve yakıt kullanımını azaltmak için EURO5 ve sonrası araçlarda kullanılan ve frenleme enerjisinin aküye iletimi ve depolanmasını sağlayan, aynı zamanda marş aküsünün dolması ile alternatör voltajını 12v a kadar düşüren bir sistem. Yani...
  8. K

İnverter Hk.

9. K

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Merhabalar. Volkswagen caravella camper dönüşümümü bitirmek üzereyim, ancak güneş paneli kullanmayı düşünmüyorum ve yaşam akümü alternatörden şarj etmeyi planlıyorum. Ancak aracımda smart alternatör olduğundan split röle kullanamayacağımı anladım. (Esasen voltaj hassas ELO röle satın almıştım)...
  10. K

İnverter Hk.

Selam ve sevgiler. Volkswagen caravella camper dönüşümümü bitirmek üzereyim, ancak güneş paneli kullanmayı düşünmüyorum ve yaşam akümü alternatörden şarj etmeyi planlıyorum. Ancak aracımda smart alternatör olduğundan split röle kullanamayacağımı anladım. Çözüm olarak xxx watt tam sinüs inverter...
  11. K

Sayın ince999, iyi günler. Teknik bilginize olan ihtiyacımla eğer başınızı ağrıtmazsam bir sorum...

Sayın ince999, iyi günler. Teknik bilginize olan ihtiyacımla eğer başınızı ağrıtmazsam bir sorum olacak.
  12. K

Karavan Seçimi

Sayın Akdeniz45, Ben yeniyim forumda, başka paylaşımlarda da okudum sizi. Felsefeyi benimsemişsiniz, ne güzel. İnsan; yaşadıkça, vakit azaldıkça, filozof oluyor :smiley: Ben aydınlanalı 10 yıl kadar oldu. Öncesinde hayatımı, ailemi, sahip olma hırsımla ipotek altına alıyormuşum. Farkındalığım...
  13. K

Karavan Seçimi

14. K

Karavan Seçimi

Selamlar, Telefonunuz ne marka? Bilgisayarınızın özellikleri ne? Aracınız hangi özelliklere sahip? Mesleğiniz ne? Bu soruların cevaplarını bildiğinize göre yukardaki sahip olduklarınız kullanım amacınıza uygun tercihler mi yoksa tüketim ekonomisinin dayattığı, işinize yaramasa, gerekmese ya da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR