kemalyazici kullanıcısının son içeriği

1. kemalyazici

İlk Araç Jimny...

Hayırlı olsun, Kazasız belasız günlerde kullanın. :)
  2. kemalyazici

İlk Araç Jimny...

merhaba, 2005 den 2006 ya geçişte bazı farklar var benim bildiğim. 2005 ve öncesi 4x4 e geçişler kollu vitesten, 2006 ve sonrasında düğmeli olarak yapılıyor. son kasasında da 2019 tekrar kolluya döndü galiba. 2005 iç tasarımla 2006 iç tasarımda bazı farklılıklar mevcut internetten iç...
  3. kemalyazici

jimny de oksijen sensör sorunu

Merhabalar, benimde jimny de motor ışığı yandı. aracım benzinli 2006 model. bir süre sonra söndü, geçenlerde biraz karda çamurda dolaştım yine yandı, ilgisi varmı bilmiyorum tabi. sonra internetten araştırdım, akü kutup başını söktüm 5 dk sonra taktım, ışık söndü, bende sevindim hallettik diye...
  4. kemalyazici

Uzuki Jimny E 195 60 R15 Lastik

herhangi bir sürtme sesi veya hissi yaşamadım şuana kadar. çamurluğa yaklaştı bayağı yaklaşık 2.5 cm var mesafe önlerde. bf goodrich at marka lastikler, yol tutuşu iyi, eski lastiklerime göre ( marshal ) sessiz hissettim biraz daha. arazide tutuşu da kat kat iyi eskilere göre.
  5. kemalyazici

jimny de polen filtresi için yer varmış ama filtre koyan yok

internette 2 tane gördüm biri 12 diğeri 47 lira valeo marka. araştırıp birini alacağım, takarken fotoğraf çekerek buraya eklemeye çalışırım. teşekkürler.
  6. kemalyazici

Uzuki Jimny E 195 60 R15 Lastik

ben 215 75 15 taktım.
  7. kemalyazici

jimny de polen filtresi için yer varmış ama filtre koyan yok

Konu benimde merak ettiğim bir konuydu. Özel servise gidiyorum 3 senedir hiç polen filtresinin lafı bile geçmiyor. Arkadaşlarım araçlarının bakımlarını yaptırdıklarında hep bahsederler, bizim jimny de neden değiştirmiyoruz diye düşünürdüm. Birdahaki bakıma gittiğimde bende bir kontrol...
  8. kemalyazici

2012 Jimny Anten Arıyorum

Benimde aracımın anteni kırıldı, kolay bulamadığım için tamir ettim kendim. Ama sanırım sizin antenin metal kısmı da kayıp anladığıma göre. eğer farklı bir metal bulabilirseniz, ağaç vidasının arkasını kesin, bir tarafını metal antenin içine, diğer kısmını araçtaki yere sıkın. yenisini alana...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri