kroscu78 kullanıcısının son içeriği

1. kroscu78

Karavan Yalıtım Kullanabileceğiniz Malzeme.

Slm elinize saglik bende bisey sorucam bugunlerde bende kendi aracimi aracimi yapmaya basliyacagim bizogol ilk kakman degilmi yani once bizafol sonra izogren kece dogru siralama bu degilmi
  2. kroscu78

Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011)

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) slm sayın eöztürk2 evet oldukça güzel ve maceralı bir yürüyüş olacak katılmanızı isterdim .eminim seneye sizde güzelbir yürüyüş yaparsınız saygılar.
  3. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) SLM ARKADAŞLAR 16 MAYIS KESİN TARİH 16 MAYISTA YÜRÜYÜŞ BAŞLAR BEN 15 İ GECE İZMİRDEN FETHİYEYE OTOBÜSLE HAREKET EDİCEM . Fethiye otoga,da buluşulup yürüyüş başlangıç noktasına OVACIK dolmuşla gidilip başlanacak . -BEN Serhat -Onur -Atilla...
  4. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) SLM arkadaşlar tarih belli oldu şuan katılım benimle beraber ankaradan onur (trekktör) katılmak isteyen diğer arkadaşlarıda bekliyoruz. -16 MAYIS FETHİYEDE BULUŞULUP YÜRÜYÜŞE BAŞLANACAK -ETKİNLİK ORTALAMA 10 GÜN SÜRECEK - serhat KAYMAZ 0 532...
  5. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) slm verdiğim telden bana ulaşırsan görüşelim saygılar
  6. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) slm Saniye hanım çok geçmiş olsun umarım biran önce saglığınıza kavuşursunuz ama kendinizi o zamana kadar iyi hissederseniz katılmanızı isterim emin olunki dagda çadırda yatmak otelden daha rahat ve dinlendiricidir ben ömrüm boyunca en rahat en...
  7. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Herkese selam öncelikle konuya ilgi duyan sizlere teşekürederim şimdi bir toparlayalım . -YÜRÜYÜŞ katılımcı arkadaşların tempo kondisyon dayanıklılık durumuna göre seyredecektir,ki katılmak isteyen herkes katılabilsin . -BU yürüyüşe katılmak...
  8. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) çok sevinirim bende henüz arkadaş bulamadım telden görüşelim öelden tel verdim .
  9. kroscu78

Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüşü (27 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüşü (27 Şubat 2011) slm arkadaşlar sizlerle tanışmak ve bu etkinlikte olmaktan çok mutlu oldum inşallah bundan sonraki etkinliklerdede sizinle olıcam pazargününü şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum . Yalnız ben ömrümde dagda böyle sofra...
  10. kroscu78

Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüş Duyurusu (27 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; İzmir - Buca Kaynaklar Nif Dağı Doğa Yürüyüş Duyurusu (27 Şubat 2011) slm yarın bende geliyorum ilk defa gelicem . bornovadan aracımla gelicem butaraftan gelecek olan varsa alabilirim saygılar. 0 532 301 21 02
  11. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Canım kardeşim valla bizim guruptan ilk aklıma sen geldin ama oukulunu bildiğğim için pek ses etmedim ama bir fırsat bulabilirsen seninle bu yolu geçmek benim için onur olur . Romanyadaki arkadaşa bı çıtlatım mesajla daha haber yok ama vaktinin...
  12. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) Yaptığım araştırmalar sonucu likya yolunun tamamı 510km ama buna altarnatif rotalarda dahil yani biz başlangıçtan sona belirlediğimiz rotalardan gidersek özellikle kıyı kesimlerini takiple yaklaşık toplam mesafe 311 km yani günde 25km yürüsek 13...
  13. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) slm Bülent bey övgünüz için teşekkür ederim bende elimden geldince yapabildimce bişeyler yapmaya hayatı daha yaşanır kılmak adına sevdiğim şeyleri yapmaya çalışıyorum inşallah dilerimki sizde istediklerinizi yapabilirn . Dyanıklılıga gelince...
  14. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) slm umut evet oldukça zevkli geçecek bir rota görülecek gezilecek çok şey var tarihleri tuturursak sende kendine ayırdığın süre kadar benimle gelirsin süren bittimi dönersin görüşmek dileğiyle saygılar. Ben gelecek arkadaş bulamassam B pilanım...
  15. kroscu78

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşüne Arkadaş ( Mayıs 2011) BAŞLANGIÇ :fethiye OVACIK BİTİŞ : MYRA TOPLAM KM: 175 TAHMİNİ SÜRE: 9 GÜN GÜNDE : 20KM ortalama

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri