kruppcular kullanıcısının son içeriği

1. kruppcular

Sertavul

Ynt: Sertavul düzeltme yapalım karamana yaklaşık 30 km . 75 km mut. saygılar.
  2. kruppcular

Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU

Ynt: Antalya'dan Land Rover Defender 130 HCPU ellerinize sağlık çok güzel olmuş. bende antalyada yaşıyorum aracınızı 1.5 ay önce topkapı mardan taraflarında kunduya giderken gördüm . gerçekten gözümü alamadım gerçeği çok ayrı ve itiraf etmeliyim çok ilgi çekiyor demek bu araç oymuş sanırım 50...
  3. kruppcular

Man TGA 40.480 6x6 Çekici

Ynt: Man TGA 40.480 6x6 Çekici evet benimde çocukluğumun arabasıdır man split jant 19.190 manımız vardı peder onu 16 sene kullandı . daha sonra kafadan cerli defransiyel helezon şanzıman 20 . 190 manımızda oldu ama o fazla sürmedi. sesi bir ayrıdır zamanın tozlu sayfalarında babamızın...
  4. kruppcular

1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu

Ynt: 1977 CJ5'in A'dan Z'ye Yeniden Doğuşu yaklaşık 1 senedir üşenmeden takip ediyorum ağır gitmesine rağmen güzel oluyor araç . her açışımda araca bir demir daha eklenmiş olarak görüyorum, umarım bu bir alışkanlık değildir ,değilse bu aracın biteceği yok .... ( 1 sene oldu ...) bizde mahvolduk...
  5. kruppcular

Off Road Yarış Aracının İç Görüntüleri

Ynt: Off Road Yarış Aracının İç Görüntüleri tşkler. içinin eski bmc kamyondan bir farkı yokmuş . teknolojik olarakta öyle . burda önemli olan kullanışlılıkmış bknz. sigorta tablasının yeri. güsel.
  6. kruppcular

CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna

Ynt: CJ ye Yakışan Tanpon Doguş Torna harika olmuş bence . doğru yol üzerindesiniz. devam....
  7. kruppcular

Hilux Tamamlandı, Extra Hilux Oldu...

Ynt: Hilux Tamamlandı, Extra Hilux Oldu... aracınızı güle güle kullanın güzel olmuş ama bence tavandaki rüzgarlık yerine tavan çıtalarının ordan kombine çıkan bir krom boruya sis lambalarını takarsanız harika olur kanımca önüne doğru hafifbirde eğim olursa dehşet olur tadından yenmez. hem...
  8. kruppcular

MAN 630 L2AE

Ynt: MAN 630 L2AE benim askerlik yaptığım zamanlarda bunlar hala kullanılıyordu ama reo lar çıkmıştı . şu an manalrda çıktımı bilmiyorum . biz bunları elazığa götürmüştük doğudaki araçlar orada toplanıyordu. ordan imha edileceklerdi. bazı hurdacılar bunları ihale ile toplu olarak alıyor diye...
  9. kruppcular

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 işte bu . güle güle binmeniz temennisiyle .....
  10. kruppcular

Murat 124

Ynt: Murat 124 slm .geçmişte birkaç arkadaşım adana pozantı yolunda yarış yaparken bunları bir murat 124 sollamış . şaşırmışlar yolda ilerlerken o murat 124 bir kenarda duruyormuş , bunlarda durmuş adam su dolduruyormuş bakmışlar araç modifiye ,abi ne var bunda demişler gelin demiş göstermiş ön...
  11. kruppcular

Land Rover Defender 90

Ynt: Land Rover Defender 90 2004 gibi askerlik yaptığım sıralarda türkiye geneli alay komutanlarına grand cheroke verildi biride bizim alaya düştü mısırdan gemiyle hataya gelmiş. posta askerlerden biri sürerdi aradada bir uzman, arabaya şafak yazmışlar çocuk kara kara düşünüyordu .
  12. kruppcular

1987 Land Rover Defender 110

Ynt: 1987 Land Rover Defender 110 vallaha çok güzel kaç zamandır merakla baklediğim tek konu.. nerdeyse gidip yardım edip bir an önce bitiresim geliyor arabayı.
  13. kruppcular

MAN 630 L2AE

Ynt: MAN 630 L2AE devamı gelecek bütün fotolar kendime aittir alıntı değildir.
  14. kruppcular

MAN 630 L2AE

Ynt: MAN 630 L2AE man 630 la2 ve ben man 6x6 372 lik 630 ve odun kırarken 6x6 372 lik man arkasında çekil obüs 372 6x6 ve 220 4x4 tt manlar intikalde 320 lik 6x6 ttman intikalde amerikan malı bir peterbild sondaj makinası türkiyede ne arıyorsa sondaş vurmak için köy hizmetlerine alınmış...
  15. kruppcular

Telsiz Yapımı Resimli Anlatım?

Ynt: Telsiz Yapımı Resimli Anlatım? 4600 de neymiş marconi varken

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666