kuu kullanıcısının son içeriği

1. kuu

Bu Kitabı Satın Alayım mı, İşe Yarar mı?

Ynt: Bu Kitabı Satın Alayım mı, İşe Yarar mı? Yarıyor yarıyor, her şey var içinde, aldımdıkine zaten. :)
  2. kuu

İngilizce Bilenler İçin Yararlı Kamp Bilgileri

Ynt: İngilizce Bilenler İçin Yararlı Kamp Bilgileri What? :P
  3. kuu

Ynt: Bu Kitabı Satın Alayım mı, İşe Yarar mı? Çok teşekkürler, linkinizi inceledim ve indirdim. Gönderdiğiniz kitap benim elimdeki kitabın farklı bir çevirisi ve sanırım (Verdiğiniz linkteki bütün sayfalara bakamadığım için böyle söyledim, emin değilim.) tamamı değil. Fotoğraflarına ve sayfa...
  4. kuu

Ynt: Bu Kitabı Satın Alayım mı, İşe Yarar mı? Verdiğim paraya değmiş, evladiyelik bir kitap. Bol bol resim ve gayet açık bir anlatım var.
  5. kuu

Ynt: Bu Kitabı Satın Alayım mı, İşe Yarar mı? Ben de ktiaba verdiğim paraya pek acımıyorum aslında, yani sizin de dediğiniz gibi: "Neye harcamıyoruz ki?" Sigara içenler her gün bir miktar parayı sigaraya veriyorlar ama kitaba bir kereye mahsus belki 2 belki 3 paket sigaranın parasını veriyoruz...
  6. kuu

Arkadaşlar, Size bir soru sormak istiyorum, daha uygun bir yer bulamadım. Genelde Gezenbilir'e giriş yapmadan gezen bir üyenizim. Dağcılık, doğa sporları ve kampçılık gibi pek çok faaliyete ilgim var. Geçmişte çeşitli doğa yürüyüşleri yaptım, yakın zamanda da kaya tırmanışı yaptım. Bu sene...
  7. kuu

Spor Sitesine Katkı

Ynt: Spor Sitesine Katkı Bir de forum açtık siteye.
  8. kuu

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu "Benim adım İlşad, çocukluğumdan beri spora ve doğaya büyük ilgi duyarım. Daha önce tırmanış tecrübelerim ve başta pek de bilinmeyen kanyonlar olmak üzere çeşitli doğal mekanlarda gezindiğim oldu... Ama bir kaç senedir ayağımı betondan dışarı atamadım...
  9. kuu

Spor Sitesine Katkı

Ynt: Spor Sitesine Katkı Bunu öbür mesajımda bildirseydiniz keşke, ama geç de olsa iyi oldu :) Benim adım İlşad, çocukluğumdan beri spora ve doğaya büyük ilgi duyarım. Daha önce tırmanış tecrübelerim ve başta pek de bilinmeyen kanyonlar olmak üzere çeşitli doğal mekanlarda gezindiğim oldu...
  10. kuu

Spor Sitesine Katkı

Arkadaşlar, Daha önce buraya açtığım duyurunun silindiğini görmek değil ama konu hakkında -otomatik de olsa- bir açıklama yapılmaması beni üzdü. Sanıyorum basit bir reklam olarak değerlendirildi. O duyuru, tanıtım amacıyla değil, destek amacıyla yazılmıştı. Onun için yinelemek istiyorum: Bu...
  11. kuu

'Tarihi Kılıç Kullanma Sanatı' Ülkemizde de Başladı...

Ynt: 'Tarihi Kılıç Kullanma Sanatı' Ülkemizde de Başladı... http://kamernet.com/forum/index.php?topic=42.30 Başka bir yerde kendi düşüncelerimi söylemiştim, bugün sizlerin bahsettiğiniz çalışmaları yaptığınızı bilmek beni çok mutlu etti, başarılar.
  12. kuu

Alexa Eklentisi

Ynt: Alexa Eklentisi ^^27700 Genelde log-in olmam ama benim gibi sessiz sedasız ama alexa eklentisi olanlar ziyaretçiler de bu yükselmede etkili.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri