Lady kullanıcısının son içeriği

1. Lady

Koca Tipleri

Ynt: Koca Tipleri Bu ikisini alim ben ::)
  2. Lady

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) bu şekilde adım adım yapılışını izlemek çok zevkli olmuş :)
  3. Lady

Çay, Kahve Ne Alırsınız?

Ynt: Çay, Kahve Ne Alırsınız? sütlü, kafeinsiz bir nescafe alimmm mümkünse :)
  4. Lady

Karavan İçin Ocak

Ynt: Karavan İçin Ocak taşınabilir ocağı bende alıcam ama koçtaç vs.. hiç birinde yok... aygazın kendi bayiilerinde vardır herhalde... :)
  5. Lady

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Aaa sadece gazoz olurmu sabunumda vardı bi zamanlar... Sudan ucuz Elvannn iyi sabun Elvannn :D :D deli olurdum o reklama :D Avatarımdaki kısın adı Boo bende çok seviyorum :) :)
  6. Lady

1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009) Bende gelim mi Honda Jazz Roverim ile ?  :D Yok yok gelmem ezersiniz benim minik faremi koca koca arabalarınısla... asfalta yapışır dümdüz olurum  :-\ ;D ;D ;D
  7. Lady

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) nickin ve avatarın süpermiş :D :D
  8. Lady

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu

Ynt: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu her zaman süperis :)
  9. Lady

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Elvan Şahin Doğum Tarihi ve Yeri: 1981 - İstanbul Memleket: İstanbul Semt: Kartal Sahil İlgi Alanı: Kamp, Kültür turları, Spritualizm :) Meslek: Anaokulunda Öğretmen :-* Araç: Honda Jazz ( Minik Farem :D ) Burç: Aslan Üye Olduğu Kulüpler...
  10. Lady

İstanbul Yakın Çevresi Kamp Merkezleri 2009

Ynt: İstanbul Yakın Çevresi Kamp Merkezleri 2009 Nette listelenen diğer kampların hiç birine ulaşamadım. Web siteleri yok telefonları kullanılmıyor. Sanırım kapanmış. O yüzden İstanbul yakın çevresi olarak geçen bir kısım kamp bilgisi güncel değil. Güncel olan yakın çevre kamp bilgilerini...
  11. Lady

İstanbul Yakın Çevresi Kamp Merkezleri 2009

İstanbul Yakın Çevresi Kamp Merkezleri 2009 Şile Cozz Beach http://www.thecozz.com Çadır Konaklaması 2 Kişi: 15 TL 2 Kişi Haftalık: 80 TL 2 Kişi Aylık: 200 TL Ek kişi başı: 5 TL *İnternet var Adres: Tesisimiz Şile'den sonra 12 km dir. Şile girişindeki trafik ışıklı kavşağa geldiğinizde...
  12. Lady

Kamp Yapmaya Gitsek mi ?

Ynt: Kamp Yapmaya Gitsek mi ? Yakın zamanda bi kamp buldum :) Geçen yılda katılmıştım kamplarına. Zaten o günden sonra kamp deliliğim başladı :D Bus Buluşması Bus’lar 16-19 Mayıs 2009′da Delmece Yaylası’nda Buluşuyor! 16 - 19 Mayıs 2009 tarihlerinde Delmece Yaylası’nda gerçekleşecek olan...
  13. Lady

Kamp Yapmaya Gitsek mi ?

Ynt: Kamp Yapmaya Gitsek mi ? tarih olarak temmuz filan demiştim ben zaten bu mevsim dememiştim :) Şu an geceleri inanılmaz soğuk olur donar kalırız oralarda :D bi de gidilecek yerin herkesin arabasına uygun olması lazım... Mesela benim arabam ufak öyle dağ taş bayır çıkamam :) Ben bi kere...
  14. Lady

Kamp Yapmaya Gitsek mi ?

Ynt: Kamp Yapmaya Gitsek mi ? Evet ama Mayısta İzmir'de ki arkadaşlara uygun kaz dağları kampı var :) İstanbul'da ve çalışan kişilere uygun bişi istiyorum ben... Malum Pazartesi- Cumartesi çalışıyorum :) :)
  15. Lady

Kamp Yapmaya Gitsek mi ?

Ehh bahar geldi geçiyor yazda geliyor benimde kamplarım geldi :) Sitede bu kadar bu işi seven insan var iken neden hiç bir araya gelip kampa gitmiyorlar diye düşünürken dedim ben bi konu açayım bakalım :) Diyorum ki şöyle kamp seven kişiler toplansalar İstanbul'a yakın herkesin rahatlıkla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR