lautreamont kullanıcısının son içeriği

1. lautreamont

Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

Yarım kamp yaptık, kamp karavan profesörü olduk, daha büyüğüne geçmek için satıyoruz.
  2. lautreamont

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Benim de dikkatimi çeken, radarıma girmiş nir ürün. Lansmanı bekliyorum, düşündüğüm gibi bir ürün ortaya çıkmış ise almayı düşünebilirim.
  3. lautreamont

Siz daha iyi biliyorsunuz mutlaka, benimki iyi niyetli bir gelişim temennisiydi yalnızca. Ama tabi kapalı grubumuzda başoğlu ile ilgili de bu yılın üretimleri ile ilgili hiç de yenilir yutulur olmayan konular geçmedi değil. Durum böyle olunca da, yok birinin diğerinden farkı diyeceğim, bu durumda.
  4. lautreamont

Hiç çekme karavana binmemiş uzmanlarımız varken, eli karavana değmemiş ustalarımız da olur Akın abi. Burası Türkiye. [emoji23][emoji23]
  5. lautreamont

O oldukça eski bir hikaye, son dönem bu denli sorunlar var mıdır hala, bilmiyorum. Ama başoğlu 80k erba 50 k dersek üç vida , iki conta daha sıkılır fazladan aradaki 30 k için [emoji23][emoji23][emoji23]
  6. lautreamont

Hesapta bir hata olabilir, üç sistem buzdolabı, Dometic ya da Truma, 12 000- 15 000 + KDV aralığında sanırım şu sıra Dometic ya da Truma üç sitem ısıtıcı 10 000- 12 000 + KDV aralığında sanırım şu sıra, tavan heki, mutfak camı, ön cam, banyo camı + bir cam daha sanırım en kötü yerli camlar bile...
  7. lautreamont

Merhaba; Geçmiş olsun öncelikle. Elinizdeki karavan yabancı karavanlar ile aynı para hatta daha pahalı aslında, üç sistem buzdolabı, üç sistem ısıtıce ve Pleksi Glass karavan camlarını koyun, muhtemelen bir çok yabancı karavan ile kafa kafaya belki daha yüksek bir ücrete mal olacaktır.
  8. lautreamont

Evet bir çok teslimat maduru. Bu adamların rahatlığı ilgin. Sanırım Türkiye'de adaletin geç tecelli etmesinden faydalanıyorlar.
  9. lautreamont

Estağfurullah ne demek. Ben yalnızca, markanıza ait bir başlık olursa kitleye ulaşmanız da daha kolay olur düşüncesi ile yazdım. Süreç içinde yazdıklarımız burada çeşitli konuların arasında arkalarda kalacaktır.
  10. lautreamont

Cubic Caravan

Tekrar merhaba, 4 MT üzeri O2 karavanlar da üretmeyi planlıyor musunuz, yoksa yalnızca O1 ürünler ile mi ilerleyeceksiniz?
  11. lautreamont

Cubic Caravan

Eleştirel bir şey söylemedim sakın öyle düşünmeyin. Bizim ailecek yemek gibi bir konumuz yok. Mutfak hiç olmasa da olur. Ama ben karavan aldım diye otel tatilini de bırakmadım, bu yıl salgından dolayı gitmedim ama, bir kaç gün otel tatiline de hayır demiyoruz, aynı bölgedeyiz siz de biliyorsunuz...
  12. lautreamont

Cubic Caravan

Sorgulama başladıysanız muhtemelen size göre değildir [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Ben motor kökenliyim. Bizim düsturumuz yolda olmak önemlidir, varmak değil. Karavan da aileye çocuk katıldı mı birlikte yolları arşınlayacağımız en güzel araç bence. Karavan tatili otel, motel, pansiyon ya...
  13. lautreamont

Cubic Caravan

.
  14. lautreamont

Cubic Caravan

Ben karavanda yemek yapmadığımdan sorun olmuyor. :smiley: Ancak çay kahve işleri, nadiren basit yemekler. Makarna vs. :D :D Çok sıkıştığımda yedek küçük tüpüm var :D :D
  15. lautreamont

Cubic Caravan

Merhaba; Hayırlı olsun yeni ürününüz şahsen ben dışarıda mutfağa pek ısınamadım, dışarıda mutfak isteyenlere çok kullanışlı portatif mutfaklar var aslında Dechatlon vs. gibi yerlerde ve uygun fiyatlı. Karavanımı biraz evimin minyatür hali gibi düşünüyorum ben. Dış mutfak yerine daha fazla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri