MADOST kullanıcısının son içeriği

1. MADOST

Frontera A port bagaj yapımı (kendi aracıma yaptım)

Ynt: Frontera A Port Bagaj Yapımı (kendi Aracıma Yaptım) Merhaba, :-X Fotoğraflar engellenmiş görülmüyor. Saygılarımla
  2. MADOST

Google Earth Koordinatları Farklı

Ynt: Google Earth Koordinatları Farklı 2009 yılında sorulan bir soruya cevap verilmemiş olması ilgisizlikten mi,bilgisizlikten mi kanaatim o ki nezaketsizlikten olduğunu düşünüyorum. Bilseydim can kurban ama bilmediğim için cevap veremiyorum. Saygılarımla
  3. MADOST

Manisa Spil Dağı'na Çıkan 2 Dağcı Kayboldu!.

Ynt: Manisa Spil Dağı'na Çıkan 2 Dağcı Kayboldu!. Merhaba, Dağda olan herkes dağcıdır!:) Konuya Yine bir Manisalı vede Spili birazcık bildiğini sanan birisi olarak müdahil olmak istiyorum Maalesef basın olayın farklı (sansasyon)boyutunda elbette,halbuki gözden kaçan bir nokta daha var Seyir...
  4. MADOST

Yoğurtçu Kalesi'ne Doğa Yürüyüşü

Turizm haftası etkinlikleri içerisinde MADOST olarak organizasyonunu üstlendiğimiz YOĞURTÇU KALESİ(SOSANDRA MANASTIRI)na DOĞA YÜRÜYÜŞÜ'ne Tüm Doğaseverleri davet ediyorum. 19/04/2009 Pazar günü Toplanma yerimiz: Manisa Belediyesi Kültür Sitesi önü Saat:08.00 Güzergah hakkında bilgi: Gsm 555...
  5. MADOST

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme MADOST la irtibata geçmeden dönme diye de ilave etmeniz gerekecek:))
  6. MADOST

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar Epeyce süre uzak kaldığımın farkındayım,hepinize ayrı cevap vermek isterdim ama sanırım en uygunu HOŞBULDUK:) Bu günlerde MADOST(Manisa Doğa Sporları Topluluğu) olarak dernekleşme heyecanı içersindeyiz 80'li yıllardan bu yana dağlarda...
  7. MADOST

Yamanlar KARAGÖL yürüyüşü

Yamanlar Karagöl faaliyeti: 05/04/2009 05.04.2009 Pazar günü önceden belirlediğimiz üzere faaliyet rotamız "Yamanlar Karagöl" idi. Her zaman ki buluşma noktamız Manisa Belediyesi Kültür sitesi önünde Pazar sabahı saat 08.00 de toplandık, biraz alışveriş ve küçük oyalanmalar sonucu 08.25...
  8. MADOST

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Manisa'dan 80 lt'lik bir çanta dolusu muhabbetle sevgiler. Ben Ali Haydar Özlü. Grubum MADOST adıyla aranıza geldim. Pek çok şeyin paylaşıldığını görmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Haliyle, ilk geldiğimizden olacak ki ifade etme de sıkıntı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri