mali kullanıcısının son içeriği

1. mali

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın... Geride kalanlara da sabırlar dilerim...
  2. mali

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey selam, buna çok benzer bir camper ve arkaya takılan aynı format çekme karavan acıbademde sahibinden.com da bir ara satılıktı, sadece camper üstü açılan tipti, bence hala duruyor olabilir, hatta yanlış hatırlamıyorsan bu siteye üye olan...
  3. mali

Chevrolet G20 ve G30 Araçların Motokaravana Dönüşümü?

Ynt: Chevrolet G20 ve G30 Araçların Motokaravana Dönüşümü? selam, mehmetbuber, ben 2 sene kadar 88 model g20 kullandım, 3 kişilik yataklı, aynı zamanda oturma grubu oluyordu, buzdolabı, ocağı, evyesi üst dolabları ile çok hoşuma giden bir araçtı, fakat çok az seyehat yapabildim, 5.7 motor iyi...
  4. mali

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları selam, zaten böyle bir karavana çevirme işlemini zaten profesyonel bir karavan firmasının yapması doğru değil mi? aralarda forumlarda okuduğum kadarıyla abs şartı var diye biliyorum, bu araç 92 model ve bildiğim kadarıyla abs si yok, birde...
  5. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey sn yaybek evet aslında subat mart gibi alabileceğim ama şimdiden bakıyorum, teşekkürler
  6. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey teşekkür ederim, daha öncede yazmıştım, ben t3 karavan kullanmıştım, meknik bir araçtı, şimdiki araçlar daha komplike ve elektronik bir sürü artısı var tabii, 2.4 ile 2.5 arasında da böyle bir fark olduğu için 2.4 demiştim, parça, bakım...
  7. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey erdenbay teşekkürler, almanyadan tavanı getirmek veya getirtmek, benim alacağım aracın üstüne montesi ve iç yapımı için herhalde, bursa ya gidip hem orda tam bir fiyat çıkartmak hemde malzemeleri tam belirlemek gerekiyor. anladığım...
  8. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey teşekkürler, 2.4 tercih edilmesi daha mekanik olmasından sanırım herhalde 1998-2003 arası olması lazım, yüksek tavan fazla yok, açılır tavan yapan karavan firmasıda yok sanırım, belki bursa da reimo parcaları satan firma yapabilir, açılır...
  9. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey selam, vw t4, t5 hangi seneler daha önce forumlardan birinde vardı ama bulamıyorum. şimdiden teşekkürler... m.ali
  10. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey sn raptor, klima takıldığında orjinal her türlü parça bulunabiliyor mu, yani orjinal gibi oluyor mu? ben daha önce amerikan arabaya taktırmaya kalktım bulunamayan parçalarrın yerine uydurma yapılan parçalar yüzünden iptal ettim... mali
  11. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey sn aslanahmet, aslında bu iş birazda size gereken şartları tam olarak ortaya koyup, ona göre mi araç hedeflemek yada alınan araca göre mi hedef koymak. büyük hacimse vw den farklı ve aynı fiyata araç bulunabilir, illa vw ise t4 de klima...
  12. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey selam, t3 tahmini 1980 li modeller, bana göre kesin olarak hyundai den daha dengeli ve sağlam bir araç, hyundai alırken ve bakım olaraK ucuz diye tutuluyor, benim ortak olduğum bir firmada kullanıyoruz ama t3 gibi yere sağlam basan bir...
  13. mali

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey selam, t3 ler araç olarak kendi kullandığım araçtan yola çıkarak; görüş açısı çok iyi, kullanım kolay, yolda rüzgarı yandan aldığında hissettirir, motor arkada ses fazla değildir, 1.6 audi dizel motoru olan tipini kullandım ve her 100.000...
  14. mali

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları selam, sanırım o fiyat yandaki hymer in fiyatı
  15. mali

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) sn orsaalabanda, teşekkür ederim, bende bu ebatlar için bakınıp duruyorum, aslında nedense vw biraz takıntı sanırım, 2.80x1.65 ebattan daha büyük hacimli ve satın alma rakamıda daha ucuz araçlarda olmalı, ford, reno, gibi, mesela toyota da göz ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri