mcemsah kullanıcısının son içeriği

1. mcemsah

4x2 Duster Esp-off (esp’yi Kapatmak)

Sigortanın yerini öğrenin, lazım olduğunda söküp yolunuza devam edin. Hatta kesmeden biçmeden kablo çekerseniz aç kapayı rahat yaparsınız, bakıma giderken yada arıza olduğunda kabloyu söker servise öyle gidersiniz. Uğraşmanız aldığınız keyife değecek.
  2. mcemsah

Kamp Ve Arazİ İçİn Hangİsİnİ Almaliyim Suzukİ Grand Vİtara /duster/ Rav4

110k km oldukça düşük sayılır. Öncelikle km’yi beyinden, hasar sorgulamadan, muayene kaydından, servis kaydından bulabildiğiniz heryerden doğrulayın. Ne olur ne olmaz diye otomatik şanzımancıya da gösterebilirseniz güzel olur.
  3. mcemsah

Büyük Lastikli Araçlara Özeniyorum, Alacaktım Tehlikeli Olur Dediler

Lastikçinin bahsettiği tehlikenin MT denilen çamur lastikleri takıldığında asfalt üzerinde oluşturduğu tehlike olduğunu düşünüyorum. Herhangi model lastiğin farklı ebatlarında teorik olarak yol tutuşu değişeceği söylense de ebatta radikal değişiklikler yapılmayacaksa sürüş esnasında farkı...
  4. mcemsah

Cb Telsiz Nerden Temin Edebilirim?

Halk bandı telsizler genelde Facebook bitlik gruplarında el değiştiriyor.
  5. mcemsah

750 Kg. Teardrop Kamper Dingil Yüksekliği

Bizim emektar broadway’dan biliyorum. İki tarafın çubukları ayrı. Bir keresinde sağ torsiyon çubuğu kırılmıştı, araba bir yana hafif devrik gidiyordu. :)
  6. mcemsah

Ben de denemedim ancak uzaktan incelediğim kadarıyla sağ torsiyon ile sol torsiyon birbirinden ayrı çalışıyor ve orta kısımda içiçe geçmiş boru gibi aksları birleşiyor. Sağ ve sol torsiyon birbirinden ayrıldıktan sonra araya uygun bir parça yapılarak uydurularak aynı şekilde birleştirilebilir...
  7. mcemsah

Merhaba. Planlamanızda ve bu planları gerçeğe dönüştürmenizde başarılar diliyorum. Sorunuzun cevabını bilmiyorum. Ancak ben de ufak ufak kafamdaki karavan planlarını yaparken torsiyon dingil işini şöyle düşündüm. Renault 9 veya muadil torsiyon dingilini ikiye ayırıp arasına uygun parça koyarak...
  8. mcemsah

Cb Telsiz Vs Dual Band Telsiz

Cb el telsizi pek mantıklı değil. Bence cb telsizi satın. Onun yerine dualbant veya cb de bulunduran quat bant araç telsizi alın. Tabi amatör telsizciyseniz.
  9. mcemsah

Cb Telsiz Vs Dual Band Telsiz

Maalesef cb cihaz ile pmr veya uhf-vhf dual bant cihazlar konuşamazlar.
  10. mcemsah

4l Modu Olan Suv Modeller

Cevabınız için teşekkür ederim. Birkaç modelde var aslında. Jeep trailhawk serilerinde varmış galiba. Bir de bildiğin Lada Niva var tabi. Ancak renegade tipi pek bana hitap etmiyor, compass nispeten pahalı ve yakıtı çok, lada niva ise 40 senelik araba. Compass’ın 1.6 multijet dizel 4 çekeri olsa...
  11. mcemsah

Cevap için teşekkür ederim. Ancak yeni model araçları araştırıyorum. Hali hazırda 0 km satılanların hangilerinde var acaba.
  12. mcemsah

Merhaba. Merak ettiğim bir konu var. Nispeten erişilebilir fiyatları olan ve 4L modu (takviye veya ağır devir) olan modelli C-SUV araçlar hangileri. Tabi ki Land Cruiser, Pajero, Discovery II gibi kallavi fiyatı olan ağır abileri kastetmiyorum. Daha çok Sportage, Tucson, QQ, Kadjar gibi...
  13. mcemsah

Telsiz Ve Haberleşme Eğitimleri Başlıyor,

Eğitimin içeriği nedir? Hangi konuda yoğunlaşılacak?
  14. mcemsah

2008 Suzuki Grand Vitara 1.9 Ddis Hakkında!

Çok güzel bir araç almışsınız. Güle güle kullanın.
  15. mcemsah

Yeni Bi Cb Telsiz Aldim Yardim.edermisiniz

Swr ayarı anten ve anten kablosunun çalışılacak frekansa uygun hale getirilmesidir. Swr metre denen bir cihaz yardımıyla yapılır. Eu yada in konusunda bir fikrim yok maalesef.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri