mecay hilmi kullanıcısının son içeriği

1. mecay hilmi

YENİ YOL ARKADAŞIM "Black MAMBA" 97 Model 5.2...

Ynt: YENİ YOL ARKADAŞIM "Black MAMBA" 97 Model 5.2... hayırlı uğurlu kazasız belasız iyi günlerde bol çamurlarda yüksek rakımlarda kullanman dileğiyle.
  2. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım hadi hayırlısı diyelim, bende ilk marşına bastığımda o 5200 modordan çıkan sesi unutamıyorum araba deil sanki başka bi uzay mekiği :)
  3. mecay hilmi

Çadır konusunda; Tavsiye - Seçim?

Ynt: Çadır konusunda; Tavsiye - Seçim? Çadır alacaksan 3yada 4 mevsim almanı tavsiye etmem, 5 mevsim cadır al bence. Dağda arazide hava nezaman ne yapacağı belli olmuyor ekstra rüzgara yakalanırsan çadırın içinden polleri tutmak zorunda kalmazsın . Bir kere al 5 mevsim iyi bir çadır al...
  4. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım ewet 5 yıldırda trafikten çekilmişti , ufak tefek bişeyleri war halledeceğimiz sadece. teşekkürler.
  5. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım eywallah cümlemizinki inşallah.
  6. mecay hilmi

Lada Xray 2012

Ynt: Lada Xray 2012 Stepne motorun içindemi acaba :) nivacılar binmez bu bodele...
  7. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Teşekkürler Batuhan bey..
  8. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Teşekkürler saolun.
  9. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Amin amin cümlemizinkini nazarlardan kem gözlerden saklasın :))
  10. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Saol cümlemiz kazasız belasız güzel günlerde kullanalım Mahmut bey,
  11. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Teşekkürler .....
  12. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım Teşekkürler ...
  13. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Ynt: Grand Cherokee'mi aldım dewam.
  14. mecay hilmi

Grand Cherokee'mi aldım

Yaklaşık 2 aydır uğraştığım 97 model Grand Cherokee 5.2 aracıma kawuştum. Araç 2007 de trafiken çekilmişti , 172bin km de içi bej döşemeli ön koltukta biraz deforme tawanda da az deforme wardı , hiç tüp takılmamış olması we esnaf aracı olması benim için dahada cazip hale getirdi.1997 de sıfır...
  15. mecay hilmi

VİNÇ TAMPONU VE PORT BAGAJ TASARIMIMIZ...

Ynt: VİNÇ TAMPONU VE PORT BAGAJ TASARIMIMIZ... Güzel olmuş ölçüler lazım olabilir bizede :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR