megabyte kullanıcısının son içeriği

1. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Arkadaşlar bende isuzu d-max 08-12 arası modeller için sol arka stop lambası var . Yurt dışınddan getirttim benim çatlak lambayı değiştiricektim vazgeçtim onun için geldiği gibi satıyorum . Şu an kutusunda geldiği gibi bekliyor . Orjinal değil ama orjinalden pek farkı yok . İsteyen olursa...
  2. megabyte

D-max yakıt tüketiminiz ?

Ynt: D-max yakıt tüketiminiz ? 4x2 ile nasıl of road yapayım . Benim bu araçta tek istediğim mümkün olduğunca yakıt tasarrufu . Pompa ayarı yapınca ne oluyor ? Amaç aracı daha fazla mazotla daha da atikleştirmek mi ?
  3. megabyte

Ynt: D-max yakıt tüketiminiz ? 1 depo ile ışık yandıktan bir kaç kilometre daha gidilerek 600 km yaptıktan sonra depoya yakıt kondu . Yol durumu ortalaması Şehir içi %80 , Engebeli arazi%15 , 1500 kg yükle 35 km engebeli şehir içi %5 Ne diyorsunuz ? Tamam pek net bir ölçüm değil ama şu an...
  4. megabyte

Çift kabin Pick Up Önerileriniz ...

Ynt: Çift kabin Pick Up Önerileriniz ... İyi dilekleriniz için teşekürler :)
  5. megabyte

Çift kabin Pick Up Önerileriniz ...

Ynt: Çift kabin Pick Up Önerileriniz ... Teşekkürler . Bu arada aracın ilk 1 yılını sıkıntısız atlattık . Bu arada bu başlığı açmış biri olarak değerlendirmelerimi yazayım . İlk önce şunu belirteyim . Ben bu araç dışında hiç bir pick up ı kullanmadım . O yüzden değerlendirmem kıyas...
  6. megabyte

Aracınızlar bir depo ile şehir içi/şehir dışı ne kadar yaptınız ? Ortalama yakıt tüketiminiz nedir ? 100 km de şehir içi/dışı tüketiminiz max ve min ne kadar ?
  7. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Hayırlı olsun çok doğru bir tercih . Ben bu araçtaki sürüş keyfini bineklerde bile bulamıyorum . O kadar zevk alıyorum . İlk başlarda sarsıntıdan dolayı şikayet ediyodum bilenler bilir :) ama alıştım . Ama ne yazık ki satmayı düşünüyorum tabi üzülerek . Tabi sadece düşünce aşamasındayım . Beni...
  8. megabyte

Yeni Forum? :)

Ynt: Yeni Forum? :) Arkadaş alınma ama senin duruma acayip güldüm yaa :D . Bu arada bölümlerin yanındaki "yeni" yazısı hoş olmamış . Ciyak duruyor biraz . Okunmuyorda . Daha orjinal bişey olsaydı iyi olurdu .
  9. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Burada düzeltme yapıyorum . Benim lastikler yazlıkmış . Ama A/T ve m+s gibi özellikleri blunuyor .
  10. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Hocam durum şu . Şimdi biraz araştırdımda benim ki kış lastiği imiş . Üzerindeki sembolün ne anlama geldiğini sonradan öğrendim . 2.durum Lastikler 0 km alırken geldi ama istek üzerine standart olanları ile değil daha geniş ebatlı olanlarla değiştirilerek geldi . Yani üzeirndeki lastiklerin A/T...
  11. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Lastiklerin yazlık mı kışlık mı olduğunu nasıl anlıyoruz ? Benim bildiğim kış lastiği yumuşak yüzeyli olur . Bununkilerde öyle .
  12. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

D-max ime aklar düşmüş :)
  13. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Kar . Fotoları atıyorum .
  14. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

Dün akşam 8-9 yıl aradan sonra ilk defa kar yağdı hatayda . Yani tam anlamıyla yağdı ve yüksekliği max 20-25 cm e yükseldi . Bu gün sabah çıktığımda her taraf bembeyazdı bu bir akdeniz bölgesi insanı için ne kadar mutluluk verici bilemezsiniz . Neyse yapacağım ilk iş aracımın kardaki...
  15. megabyte

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

makas olayını servise sormuştum , yapılabilecek herhangi bir değişiklik te araç garanti dışı kalır dediler . Bende en az garanti süresi dolana kadar idare ederim diye hiç ellemedim makasları .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR