memocan82 kullanıcısının son içeriği

1. memocan82

Actyon Sport Yukseltme Maliyet Ve Yukseltme Yapabilecek Servis Tavsiyesi ?

Ynt: Actyon Sport Yukseltme Maliyet Ve Yukseltme Yapabilecek Servis Tavsiyesi ? Takip..
  2. memocan82

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang Sohbet Köşesi Herkese selamlar saygılar.İş nedeniyle son 1 senedir Bartın da bulunmaktayım ve hayırlısıyla 11. ayın sonlarına doğru İstanbul a kesin dönüş yapıyorum.Düzenlenecek bir organizasyona katılmak ve sizlerle tanışmayı çok isterim. Ben görüntü amaçlı 4 adet hella 500ff delici...
  3. memocan82

Bedava Dıfransiyel Kilidi.

Ynt: Bedava Dıfransiyel Kilidi. Araç bu şekildeyken iki çekre ilerlemeyi başardı.
  4. memocan82

Bedava Dıfransiyel Kilidi.

Herkese selamlar. Boşa düşen tekerin gücünü kesmek için el frenini kullandım %40 -%60 (yere göre) arasında faydasını gördüm. Teker boşa düşüp araç hareketsiz kalınca el firenini ve gaz ayarını orantısını yapabilirseniz kaldığınız yerden kurtulmanıza büyük katkı sağlıyor. Benim aracım otomatik...
  5. memocan82

Ssang Servisleri Hakkında

Ynt: Ssang Servisleri Hakkında Selamlar bende tuzlaya götürüyodum aracımı hizmette sınır yok ama ustalar arabaya bakmıyo ve kimseyide araca yaklastırmıyolar tabi elemanlarda deneme yanılma yoluyla ogreniyolar bence benim ust silindirkapagını catlatmıslar ve yag kacırıyodu. Ben arabanın motorunu...
  6. memocan82

Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

Ynt: Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz? Ben ssyongumu satıcam bir gün hummer alırsam tabi. ;D
  7. memocan82

Bartın-Uluyayla Gezimiz

Ynt: Bartın-Uluyayla Gezimiz Tesekkürler buralada bilmedigin birsuru yollar var her biri ayrı heycan nezaman ne cıkacagı belli olmuyo..
  8. memocan82

Bartın-Uluyayla Gezimiz

Ynt: Bartın-Uluyayla Gezimiz
  9. memocan82

Bartın-Uluyayla Gezimiz

10. memocan82

Bartın-Uluyayla Gezimiz

11. memocan82

Bartın-Uluyayla Gezimiz