messerschmit kullanıcısının son içeriği

1. M

Vitara Almak İstiyorum

Ynt: Vitara Almak İstiyorum Suzuki vitara; Tam bir esnaf arabası.Yani halk arabası manasında.Volkswagen'in Türkçeleleştirilmiş hali.Vergi yok denecek kadar az,yakıt çok iyi.Donanım airbag hariç herbişey var.Asfaltta hız yapmaz 120 yi pek geçmez.Hız tutkum için mercedes 300 E arabam vardı. 230...
  2. M

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Aramıza hoşgeldiniz..
  3. M

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 251) Uzman 06..............................(Suzuki Vitara) 1998 1.6 JLX Ankara 252) ilkerkul .................................(Suzuki Vitara) 1992 1.6 JLX İstanbul 253) Hüseyin YILDIRIM...................(Suzuki Vitara-1993) Trabzon 254)...
  4. M

Suzuki Vitara' yı Nasıl Bilirsiniz ?

Ynt: Suzuki Vitara' yı Nasıl Bilirsiniz ? Yazıları ilgi ile okuyorum.Gerçi bu başlık altında devam eden arkadaş ta olmamış,sanki unutulmuş burası.Zaman aşımına uğramadan ben yazayım dedim.1994 1.6 16v vitaram var.Aracın ilk sahibiyiz.Çok ağır arazilik işimiz olmadı hiç.O yüzden de modifiye...
  5. M

suzuki neden 2. sırada?

Ynt: suzuki neden 2. sırada? %100 katılıyorum.Çok mizahi olmuş:)
  6. M

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. Jeep 4X4 nickli arkadaşıma 100% katılıyorum.yazılan fiyat aralıklarında binilebilecek en iyi 4 çeker araç.Binek arabalarımın hepsi mercedes oldu.İlk 4X4 aracım suzuki vitara kullanıyorum,ama aklım ML 320 de.Ne yalan söyleyeyim ekonomik koşulları ayarlasam da hemen mercedes e...
  7. M

Karadeniz Gezimiz

Ynt: Karadeniz Gezimiz Tüm arkadaşlara selam; Çok gezen mi? çok yaşayan mı bilir? Paylaşımlarınızdan dolayı bilgi dağarcığımız genişliyor,merak ve gezme ilgimiz artıyor.Bundan dolayı emeği geçen hepinize teşekkür ederim.Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun,ne olur gördüğünüz yerleri paylaşmaya devam...
  8. M

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) Hepinize selam.Aracım;Suzuki Vitara 1994 1.6 16 valf 5 kapı. Özkan Ügeöz.Ayancık/Sinop
  9. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım.İsmim Özkan Ügeöz.197o doğumluyum.Şimdiye kadar hep asfalt arabalarım oldu.İlk defa standart 1994 model 16 valve suzuki vitara Jlx kullanıyorum.4X4 ile ilgili hem bilgim hem de deneyimim eksik.Günümüzün ekonomik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri