metintüre kullanıcısının son içeriği

1. metintüre

Ada Kamping; Cunda - Ayvalık

Ynt: Ada Kamping; Cunda - Ayvalık Bugün itibarı ile bungalov1 kişi 140 lira eğer buzdolabı kullanırsanız günlük 20 lira---dışarıdan kampa günübirlik giriş kişi başı 50 lira-- motokaravan iki kişi elektrik hariç 100 lira .Cır cır böceklerinin çığlığı abartısız günde 2O saat( arkadaşlarım 3-5...
  2. metintüre

Karavan Ruhsatında Trafik Tescilde Yapılan Hata

Ynt: Karavan Ruhsatında Trafik Tescilde Yapılan Hata Sayın Atay aynı sıkıntılar--memurun hatası--defalarca başıma geldi otomobilimin şasi numarasında v yerine w yazıldı yada tam tersi durum oldu memur hatası ruhsat değişti ve ruhsat bedeli ödedim . Geçen ayda motokravanımı muayeneye...
  3. metintüre

Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu

Ynt: Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu Kardeşim motosiklete takdırdığın çeki demiri içiin proje çizdireceksin ve o proje ile tüv den onay alıp emniyete gideceksin ruhsat değişecek çeki demiri ruhsata işlenecek .
  4. metintüre

Karavanla Kamping Dışı Konaklamalarda Güvenlik

Ynt: Karavanla Kamping Dışı Konaklamalarda Güvenlik Sayın arkadaşlar ;Bir süredir çok sevdiğim Kızılcahamam kaplıcalarının bahçesinde kaplıca tatitilindeyim Türkçeyi azda olsa konuşabilen Alman karavancı aile ile beraberiz.Kapının önünde sohbet ederken bir adam ve kadın yanımıza yaklaştı aa...
  5. metintüre

Karavanla Kamping Dışı Konaklamalarda Güvenlik

Ynt: Karavanla Kamping Dışı Konaklamalarda Güvenlik Sayın arkadaşlar;kamp dışı konaklamalarda kimseden bir şey beklenmemeli esnafa yada yan komşuya emanet olmaz onlarıda tatsız bir olayda mesul tutmuş oluruz .Biz eşimle denize sıra ile gireriz alışveriş zaten benim bisikletim ile yaptığım bir...
  6. metintüre

Neden Yerleşik Hayat Yerine Karavanda Yaşam?

Ynt: Neden Yerleşik Hayat Yerine Karavanda Yaşam? 22-Isınamadığınız doğalgaza her ay en az 300 lira ödemezsiniz 23-Su kartınıza 50 liralık su yüklediğinizde karşınıza şu fatura şıkar 23.45 su bedeli-- 11.69 atık su bedeli-- 8.37şube yolu bakım bedeli --4.32 kdv-- 2.17 ctv--Bu ve buna...
  7. metintüre

Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı?

Ynt: Türkçe Basılmış Karavan El Kitabı Var Mı? Sayın arkadaşlar:Karavanda yaşam kültürü; davranış,hal,hareket ,kılık,kıyafet dolayısı ilede genel ahlak kurallarını içine alır.Karavanıyla hafta sonu gezen , kısa yada uzun tatil yapan yada karavanı yaşam biçimi olarak şeçip yıl boyu içinde...
  8. metintüre

2014-2015 Kış Sezonunda Antalya Yöresinde Nerede Konaklamalı

Ynt: 2014-2015 Kış Sezonunda Antalya Yöresinde Nerede Konaklamalı Sayın arkadaşlar;Kamp dışı konaklama alanları hakkında bilgi vermek için önereceğiniz alanda kış aylarında uzun süre kamp yapmanız lazım ki o alanla ilgili sağlıklı bilgi aktarımınız olsun .Konaklayacağınız alana yakın kafe...
  9. metintüre

Bolu Yedigöller Gezisi

Ynt: Bolu Yedigöller Gezisi Sayın arkadaşlar;Yedigöllere motokaravanımla gitme gafletinde bulunmuştum yol berbat adeta kurumuş dere yatağında yol alıyorsunuz . Ankaraya döndüğümde karavanımın ön takımı bozulmuştu ciddi bir rakama tamir ettirmiştim.Ben hafta sonu kalabalık olur diye pazartesi...
  10. metintüre

Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri)

Ynt: Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri) Size iyi eğlenceler dilerim
  11. metintüre

Ynt: Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri) Bence karavanla yada başka bir ulaşım aracıyla seyehat keyf için yapılmalıdır.Hele hele sürekli karavanda yaşanmaya başlanmışsa bu kalabalıktan, trafikten ,stresten , şehir keşmekeşliğinden uzaklaşmak içindir sakin dingin bir hayat yaşamak...
  12. metintüre

Ynt: Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri) Sevgili Yücel kardeşim; senin gezilerini keyfle takip edenlerdeyin ancak gezilerden çok sitemlerin ön planda seni beğenmeyenlerden filan bahsediyorsun.Sen gezilerinden kendi başına zevk almaya bak.Ben gittiğim alanlarda mutlaka birileri ile...
  13. metintüre

Ynt: Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri) Sevgili Yücel kardeşim;Burada kimsenin kimseden farkı yok dolayısı ilede seninde hiç birimizden bir eksiğin yok.Ben geçen gün bisikletimle Ankara-Akçakoca-Ankara turu atarken inan karavanla yaptığım yolculukların çok ötesinde keyf aldım.Onun için...
  14. metintüre

Karavanlar için Türkiyede Konaklama Olanakları Tespit Projesi

Ynt: Karavanlar İçin Türkiyede Konaklama Olanakları Tespit Projesi Sayın Gürkan bey; Ege ve Akdenizde çok sayıda kamp mevcut, ancak sezon dışı çoğu kapanıyor ve dış demiri çekip gidiyorlar kamp sahipsiz ve bekçisiz bir görüntüye bürünüyor. Bazı küçük işletmelerde (daha çok çadıra hizmet veren...
  15. metintüre

Bisiklet Karavan

Ynt: Bisiklet Karavan Ben lastik patlamasına önlem olarak lastik zırhı kullanıyorum--tek lastik için fiatı 35 liradır-- dış lastiğin içine çepecevre geçiriliyor --elektrik bantının çok kalınını düşün-- patlamaya karşı iyi bir önlem hem bu zırhı geçirt hemde siboptan içeri patlamaya karşı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri