muad_dib kullanıcısının son içeriği

1. muad_dib

2019 Amatör Telsiz Sınav Duyurusu

Üstadım nihayet belgemi aldım. Ama şimdi izin zamanı. dönüşte telsiz bakacağım artık
  2. muad_dib

Teşekkür ederim, hasretle heyecanla bekliyoruz. Bu arada didim semaları hala sessiz mi?
  3. muad_dib

Amatör Telsiz Belgesi eline ulaşan var mı acaba?
  4. muad_dib

Dmr Telsiz Tavsiyesi

Ben de Ankara'da yaşıyorum. Bölgemden SDR ile dinleyebildiğim bir iki röle var; orada da her akşam QSO yapan aynı bir-kaç kişi sadece (gecekondu usulü yaptığım koaksiyel dipol anten ile alabildiklerim, tüm Ankaradaki amatör arkadaşları tenzih ederim, onları duyamamak benim acizliğim) :smiley:))
  5. muad_dib

Dmr Telsiz Tavsiyesi

Sağolun üstadım. Demek boşuna beklemişim bu sürede. neyse. Bu vesilyle sormuş olayım, başlangıç için CB araç/ev sistemi mi kovalayayım (2. el) yoksa uhf/vhf pmr mi bilemedim
  6. muad_dib

Dmr Telsiz Tavsiyesi

Hayırlı olsun, belge ibraz etmeden telsizi nasıl sattılar? Yoksa belgeler dağıtılmaya başlandı mı?
  7. muad_dib

Ankara Dağcılık Kulübü Önerisi

Deretepe Dağcılık ve Doğa Sporları KUlübü
  8. muad_dib

Doğa Yürüyüşü Ve Kamp Için Önerilerinize Ihtiyacım Var.

Merhabalar, Ağva için tek erkek olarak çadır atabileceğim kamp yeri önerileri için yardımlarınızı bekliyorum:smiley:)
  9. muad_dib

Acil Kan Gerekli

Hacettepe Hastanesinde yatmakta olan hastamız için AB grunu RH negatif kan gereklidir. irtibat için 532 701 05 55
  10. muad_dib

Bisiklet Tur

Eymir golu çevresi var SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. muad_dib

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese merhabalar. Adım Armağan. Eczacıyım ve ankarada yaşıyorum. Gezmeyi severim, fotoğrafa ve denize düşkünüm. Kendimi bu alanlarda gelişitirmek için bu platforma katıldım. hem bilgi dağarcığımı hem de dostluklarımı geliştirmeyi umuyorum. Fujifilm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri