murat067 kullanıcısının son içeriği

1. murat067

40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım...

Ynt: 40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım... slm son ölçümüm geçen hafta amasya ya gidip geldik ortalama 100 120 km hızlarda kullandım lpg litre fiyatı 2.37-2.57 krş arası toplamda 750 km yol yaptım ortalama 0.38krş/km yakıt yaktı...
  2. murat067

2004 Model Suzuki Grand Vitara 2.0 Otm Full Becce Donanımlı

Ynt: 2004 Model Suzuki Grand Vitara 2.0 Otm Full Becce Donanımlı güle güle kullanın barış hocam allah nazardan kazadan beladan esirgesin... ;)
  3. murat067

40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım...

Ynt: 40 - 50 Krş Diyen Arkadaşlar Acil Yardım... selamlar qx4 aracım uzun yolda 18 lt şehir içi 27 lt arazide her milde 1 lt yakıyor :D uzun yolda 44 krş şehir içi 65 krş arazide 1 tl yakmakta ;) :D
  4. murat067

Grand Vitara'da ESP Ne Zaman Devre Dışı Bırakılmalı ?..

Ynt: Grand Vitara'da Esp Ne Zaman Devre Dışı Bırakılmalı ?.. aracı servise dün götürdüm... esp düğmesinin arızalı olduğunu öğrendik ;D sistemi bilgisayarda on off yapabiliyorlar fakat düğme ile kumanda olmuyor... düğmenin parça stoklarında olup olmadığını ve fiyatını öğrenip haber...
  5. murat067

Ynt: Grand Vitara'da Esp Ne Zaman Devre Dışı Bırakılmalı ?.. selamlar aracı servise götürme imkanım olmadı akat esp düpmesine nekadar basarsam basıyım esp off olmuyor.... bu arada araç patinaj çekerkende slip göstergesinin yanmadığını farkettim... anladığım kadarıyla sensör yada elektriksel bir...
  6. murat067

Ynt: Grand Vitara'da Esp Ne Zaman Devre Dışı Bırakılmalı ?.. selamlar arkadaşlar bir sorum olacak yenibir gvitara kullanıcısıyım ... bayramdan önce 1.9 2007 model vitara aldım ... bugün ufak çaplı bir deneme yapmak istedim ... aracın esp düğmesine basılı tutuyorum ama esp off ışığı yanmıyor...
  7. murat067

P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs

Ynt: P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs rica ederim inşallah arızanız bir an önce giderilir sensör değişikliğinden sonra sensörün kablo hattınıda kontrol ettirin çünki asıl sorun elektrik tesisatından kaynaklanıyor nem korozyon vb gibi dış etkenlerden dolayı deforme olan elektrik...
  8. murat067

Niva'yı Daha Sert Vurmak İçin Offset Jant Arıyorum.

Ynt: Niva'yı Daha Sert Vurmak İçin Offset Jant Arıyorum. kenan çarpışantürk yazın google ye binbir çeşit jant bijon oradan ofsetli jant temin edebilirsiniz ,
  9. murat067

Ynt: P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs bulabildiklerim bunlar P1270 Gaz Pedalı Konum Sensörü A / D Dönüştürücü Hata ;)
  10. murat067

Ynt: P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs Bağlantı: Aşağıdaki yönergeler işe yaramazsa nasıl kodları almak için Kapalı - - Açık - Kapalı - 5 saniye içinde On kodları, döngüsünde kontak anahtarı almak için. Kilometre sayacı P-kodu gösterecektir. Hiçbir kodları varsa, "Bitti" görünür. A...
  11. murat067

Ynt: P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs hocam nette yabancı sitelerde bu konu var fakat teknik servisin yapacağı bir iş olduğu söylenmiş... http://www.justanswer.com/chrysler/29709-hi-fault-code-p1270-06-300-crd-intake-manifold.html türkceye çevirip okuyun
  12. murat067

Ynt: P1270 Motor Rpm Veya Hız Sınırına Ulasılmıs selam eski sattığım fiat stilo aracımda bu tip bir arıza ile bende karşılaşmıştım tabi olay wj ile nekadar bağlantı kurulabilir konusunda şüpheliyim biri benzin+lpg diğer 2.7 dizel .... neyse konunun özeti şu motorda sensör hatası vardır...
  13. murat067

Yeni Alacağım Grand Vitara Hakkında Yardımcı Olurmusnuz

Ynt: Yeni Alacağım Grand Vitara Hakkında Yardımcı Olurmusnuz +1 ;)
  14. murat067

Suzukiye Bridgestone A/t Lastik

Ynt: Suzukiye Bridgestone A/t Lastik selamlar bende 3 gün önce gvitara 1.9 dids aldım aracın lastikleri mevsimlik değiştirmeyi düşünmüyorum çünki kışın buzda kullanacağım yerde ne yokuş nede yoğun trafik var... 8) fakat bf goodrick kullanmış biri olarak şuan l200' ümde de takılı a/t...
  15. murat067

30000-40000 Tl Arası Grand Vitara - Dacia Duster - Rav4 - Subaru Forester Arası

Ynt: 30000-40000 Tl Arası Grand Vitara - Dacia Duster - Rav4 - Subaru Forester Arası hocam mutlaka yazıcam diğer kullandığım araçlara görede kıyaslama yaparak izlenimlerimi aktarıcam saygılar... ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri