mustafa kullanıcısının son içeriği

1. mustafa

Gezenbilir 6. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (19 Temmuz 2014)

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (19 Temmuz 2014) Merhaba birkaç hatirlatma yapmak istiyorum. gelirken yanınızda Yağmurluk hava koşullarına uygun ayakkabı getiriniz. Ayrıca PMR Telsizi olan arkadaşların telsizlerini de getirmeleri ni rica ederim. görüşmek üzere
  2. mustafa

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (19 Temmuz 2014) Gezi rotası
  3. mustafa

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (19 Temmuz 2014) Merhaba, Yğmurun durumuna bağlı ama şu anda bir iptal sözkonusu değil. mustafa
  4. mustafa

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (19 Temmuz 2014) Listeyi başlatalım ... 1. Mustafa COŞKUN (mustafa) 2. Melih Kara 3. Muhammet COŞKUN
  5. mustafa

Gezenbilir Fotoğraf Grubu İstanbul'u Gece Fotoğraflıyor 6 (Sultanahmet'ten Ortaköy'e) Tarih: 19 Temmuz 2014 Cumartesi Yer: Alman Çeşmesi önü Saat: 21:30 Gezi rotamız Alman Çeşmesi önünden başlayacaktır, sırasıyla; Alman Çeşmesi, At Meydanı, Dikilitaş, Sultanahmet (dışından), Süleymaniye, Vefa...
  6. mustafa

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

Merhaba, Eğlenceli olacak gibi geliyoruz :) selamlar
  7. mustafa

Gezenbilir Günübirlik Taraklı ( Mümkünlü ) – Göynük(23 Aralık 2012)

Ynt: Gezenbilir Günübirlik Taraklı ( Mümkünlü ) – Göynük(23 Aralık 2012) Merhaba, Kötü hava şartları nedeni ile gezimiz iptal olmuştur. ilginize teşekkürler. Sezai bey size ulasamiyorum telefonum bozuldu ve numaranız bende malesef yok sizden telefon bekliyorum.
  8. mustafa

Yeni KORANDO SPORTS!

Ynt: Yeni KORANDO SPORTS! Melih bey aracınız hayırlı olsun bende düşünüyorum hız sabitleyici takmayı fiyat güzelmiş. Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın ailemiz büyüyor yakında bu araçları bir araya getirelim bir gezi yapalım :) saygılar..
  9. mustafa

Yeni KORANDO SPORTS!

Ynt: Yeni KORANDO SPORTS! 1350 tl kasko dur . Trafik sigortasını aldığını bayi yapıyor.
  10. mustafa

Ynt: Gezenbilir Günübirlik Taraklı ( Mümkünlü ) – Göynük(23 Aralık 2012) 1- Mustafa Coşkun 2- Sevgi Coşkun 3- Sezai Atav 4- Necla Atav
  11. mustafa

Yeni KORANDO SPORTS!

Ynt: Yeni KORANDO SPORTS! Merhaba, Araçtan genel anlamda memnun olduğumu belirtmek isterim. Artıları -Yol tutuşu emsal araçlara göre daha iyi (arkalar makaslı değil helezon yay ve süspansiyon sistemi) -Yakıt sakin kullanılınca gayet tasarruflu (Fabrika verilerine ulaşıyorsunuz şehir içi...
  12. mustafa

LASTİK SEÇİMİ

Ynt: LASTİK SEÇİMİ Yani benim ruhsattada hususi -yük ve yolcu nakli olarak görünüyor ama nihayetinde sınıfı kamyonet :)
  13. mustafa

LASTİK SEÇİMİ

Ynt: LASTİK SEÇİMİ Evet bu araçlarda kış lastiği zorunlu görünüyor :( bir açıdan güvenliğimiz açısından iyi ama lastiklerde epeyce pahllaı gibi
  14. mustafa

Ynt: Gezenbilir Günübirlik Taraklı ( Mümkünlü ) – Göynük(23 Aralık 2012) Listeyi başlatıyorum 1- Mustafa Coşkun 2- Sevgi Coşkun
  15. mustafa

[color=white]Gezenbilir Günübirlik Taraklı ( Mümkünlü ) – Göynük Çubuk Gölü – Sünnet Gölü Turu

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri