mustafayetim kullanıcısının son içeriği

1. mustafayetim

Avrupa’da Karavan Üreticileri

Mesut abi merhaba, Alman karavan pazarı ile ilgili yazını okudum eline sağlık.Yazının kaynağı olan linki paylaşman mümkünmü selamlar.
  2. mustafayetim

Kuddusi Kurbanzade ve Karavanı

Fatih abi kısa bir aradan sonra yeni karavanın ile yine yollara düşme vaktin geldi sanırım.Nasipse önümüzdeki sezon çıkacağın gezide hep beraber Münih'e Hüseyin abiye uğrayalım bizim en son görüşmemizin üzerinden dört sene geçti özledik kendisini.Yada her birimizin rotasını ortak bir kampta...
  3. mustafayetim

Türkiye'deki İthal Karavan Distribütör Firmaları

Kişisel olarak bizi tanımak isteyen yeni karavancı arkadaşlar uzun yıllar Gezenbilir forumunda paylaştığımız yurt dışı gezi yazılarını takip edebilirler . Romantische Straße Rotasında 2012
  4. mustafayetim

Türkiye'deki İthal Karavan Distribütör Firmaları

Öncelikle bir düzeltme yapmak istiyorum bu hata bizim camiada çok sık yapılıyor.Türkiye'deki karavan ithal eden firmalardan bildiğimiz kadarıyla yanlızca Adria Aydos karavan ile Lmc Sönmezler firması distribütör biz dahil diğer tüm firmalar avrupa markaların bayisidir. Gelelim sorduğunuz soruya...
  5. mustafayetim

Al-ko Yılbaşı Karavan Buluşması Sakarya Poyrazlar Milli Parkı

2020 etkinliğimize gelecek sevgili misafirlerimiz, AL-KO’num düzenlediği, tüm kamp ve karavancıların bir araya gelmesi, kaynaşması amacı ile düzenlenen yılbaşı etkinliğimizde, karavan ile katılım ücretsizdir. Wc, su, odun gibi tüm kamp için ihtiyaçlarımız ücretsiz karşılanacağı gibi, elektrik...
  6. mustafayetim

Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

Nermin hanım program belli oldu.Al-ko Poyrazlar yılbaşı buluşması 30 Aralık'ta başlıyor 01 Ocak'ta bitiyor. Çekilişimiz,kamp ateşi sucuk partimiz,gece müzik ve göl turu aktivitemiz var.Tüm dostları bekliyoruz.
  7. mustafayetim

Yeniden buluşalım
  8. mustafayetim

Tüm dostları bekliyoruz.
  9. mustafayetim

Yeni yıla merhaba AL-KO Karavan buluşmasına tüm dostları bekliyoruz.
  10. mustafayetim

2. Sapanca Kamp Ve Karavan Festivali

İlanda açıklama kısmında var beyefendi 220 elektrik alabileceksiniz.Buyrun bekliyoruz.
  11. mustafayetim

4. Sapanca etkinliğimiz ile kışa merhaba diyoruz.Alanımız oldukça geniş katılım ücretsiz,karavanseverlerin yanısıra kampçı,bisikletiçi,motorcu ve offrood sever tüm dostları festivalimize bekliyoruz.Sizlerinde desteği ile Türkiye'nin en büyük festivalini hep beraber yapacağız. FESTİVALİMİZE...
  12. mustafayetim

Konumumuz : Google Haritalar
  13. mustafayetim

Var Yücel bey
  14. mustafayetim

Alanımızdan bir kaç görüntü önce gecen seneki etkinlikte sevgili Kıvanç Çelebi arkadaşımızın çektiği muhteşem foto..
  15. mustafayetim

Alanımız oldukça geniş katılım ücretsiz,karavanseverlerin yanısıra kampçı,bisikletiçi,motorcu ve offrood sever tüm dostları festivalimize bekliyoruz.Sizlerinde desteği ile Türkiye'nin en büyük festivalini hep beraber yapacağız. FESTİVALİMİZE KATILIM ÜCRETSİZ OLUP ALANDA ELEKTRİK,TEMİZ SU VE WC...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri