n_y_c_b kullanıcısının son içeriği

1. n_y_c_b

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Fotoğrafları

sitedeki fotoğrafların çoğu neden açılmıyor ? hangi konuya girsem böyle birkaç fotoğraf var gerisi yok. . .
  2. n_y_c_b

Bilecik Pelitözü

Ynt: Bilecik Pelitözü bilgiler iyi güzel fakat anlattığınız yerler pelitözü değil demirköy , istasyon mevkiileri sanırım pelitözü şehrin üst kısımlarında içinde yapay bir göletinde bulunduğu bir köy . . .
  3. n_y_c_b

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 04. Bölüm Duyurusu (Rize)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 4. Bölüm Duyurusu (Rize) ılk 3 bolumu ızleyemedım ama bu pazar rahat oldugum için meraklısı olan herkese de ızlemesı ıcın haber verdım fakat programın ıngılızce oldugunu gordugum an kapattım . . . o kadar hevesım kırıldı ki. . . mantığınıda anlamıs degılım...
  4. n_y_c_b

1996 Model Grand Cherokee 5.2 V8 Full Orjinal Avrupa Versiyon

Ynt: 1996 Model Grand Cherokee 5.2 V8 Full Orjinal Avrupa Versiyon hayırlı satışlar. . araç ne zamandır sizde acaba?
  5. n_y_c_b

RANGER MOTOR OMRU NE KADAR?

Ynt: RANGER MOTOR OMRU NE KADAR? tamam hemşerimde arabaya adam gibi bakarsan o kilometreleri yapar diyor zaten. . . sıfır araba alıp yağını suyunu kayışını zincirini bilmemnesini kontrol etmeyip değiştirmezseniz o araba size bakmaz kul yapısı bu sonuçta yapan adam ne diyosa o . . . 10.000 de...
  6. n_y_c_b

RANGER MOTOR OMRU NE KADAR?

Ynt: RANGER MOTOR OMRU NE KADAR? bindiğiniz bütün taksileri motor ustasına falan götürdünüz galiba ? bu adamlar burda o kadar km yaptım diye yalan söylüyor yani ? 1.000.000 km ömürlü motor imkansız yani öyle mi ? ayrıca kaçak mazot alıyorsanız haklısınız mazot kalitemiz çok kötü. . ...
  7. n_y_c_b

Toyota Prado 2010 , 43 derece tırmanış

Ynt: Toyota Prado 2010 , 43 derece tırmanış fabrika çıkışı transit (puma) motor takılı ise yağlama problemi olmaz o motoru bu gibi durumlar göz önüne alınarak bikaç modifiye çalışmasından geçiyor diye biliyorum sonradan takılan servisi motoru falan ise mümkündür. . .
  8. n_y_c_b

OTOMATİK VİTESE B1 EHLİYET GELİYOR...

Ynt: OTOMATİK VİTESE B1 EHLİYET GELİYOR... alaka nedir acaba _? o dediğiniz f1 araçları sadece hızlanmayı arttırmak için öyle ? o adamlar ehliyetlerini f1 aracında mı aldılar acaba? vites değiştirmeyi beceremeyen bir insanla manuelide guzelce kullandığı halde otomatik tercih eden bir insan...
  9. n_y_c_b

1989 model TEK KABİN 2.8 4x4

Ynt: 1989 model TEK KABİN 2.8 4x4 bulmak değil almak zor :D forumda var aradığınız tarzda araçlardan . . . bazısı 30 bazısı 40a yakın :) kolay gelsin . . .
  10. n_y_c_b

temiz JEEP grand cherokee aranıyor. . .

Ynt: temiz JEEP grand cherokee aranıyor. . . iskenderundan bugun döndüm kusura bakmayın bu yüzden geç cevap atıyorum. . . aracımı hala satamadığım için adanadayken hiç rahatsız etmek istemedim . . . bu 2 oldu söz verip buluşmaya gelmediler arabada satılmadı hevesimde kaçmak üzere açıkcası. . ...
  11. n_y_c_b

SUZUKİ GRAND VİTARA 2008 2,0 benzinli SİLİNDİR KAPAK

Ynt: SUZUKİ GRAND VİTARA 2008 2,0 benzinli SİLİNDİR KAPAK bu reklam mı yoksa ilan mı ? reklamınızı servısler bolumunde yapabilirsiniz . . . eğer ilansa parça fiyatları vs. ilanda yer alması gerekir diye düşünüyorum. . .
  12. n_y_c_b

grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . .

Ynt: grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . . benim o aradaki tamir masrafını karşılıyacak param yok
  13. n_y_c_b

grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . .

Ynt: grand cherokee 5.2 arıyorum. . .yardıma ihtiyacım var. . . 18.000 e kadar temiz hiç cherokee yok sanırım. . . 18.ooo'e kadar önerebileceğiniz başka bir araç var mı acaba ?
  14. n_y_c_b

Başkanın Tahoe' su - Yok Böyle Bir Alet

Ynt: Başkanın Tahoe' su - Yok Böyle Bir Alet maşallahı var canavar gibi olmuş. . . yolda görsem geçene kadar saygı duruşunda beklerim :) :)
  15. n_y_c_b

1998 MODEL GRAND CHEROKEE 5.9 CALINMISTIR...

Ynt: 1998 MODEL GRAND CHEROKEE 5.9 CALINMISTIR... istanbulda heryerde mobese yok mu yahu ? nasıl olurda koca jeep bulunmaz. . . gerçekten çok geçmiş olsun Allah sabır versin zor bir durum. . . artık arabaların gizli saklı yerlerinde kullanılmayan bir hat takılı telefon bulundurmak şart. . .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri