oduncu kullanıcısının son içeriği

1. O

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

Sakarya dan Cuma yola çıkıp cumartesi orada olmayı planlıyorum. Bir kaç gün kalırım.
  2. O

5. Sakarya - Poyrazlar Motosiklet Festivali (17 - 19 Haziran 2011)

Ynt: 5. Sakarya - Poyrazlar Motosiklet Festivali (17 - 19 Haziran 2011) sagol Çakılım açmışsın. İmkanı olan tüm dostları bekleriz.
  3. O

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sagol hocam, buradaki imkanı olan tüm dostları bekliyoruz. Sonucta aynı yolların yolcusu aynı hayatın insanlarıyız.
  4. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi 17-18-19 haziranda Sakarya motosiklet olarak poyrazlarda festival düzenliyoruz, buradan dostlarıda bekleriz.
  5. O

İzmit Yeraltı Tünel Mağaraları ve Hereke'de Bulunan Mağaralar

Ynt: İzmit Yeraltı Tünel Mağaraları ve Hereke'de Bulunan Mağaralar Teşekkürler hocam, gidip görmek istesek şimdi mümkünmüdür şimdi.
  6. O

Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası...

Ynt: Sakarya-Karapürçek-Kirpiyan-Akyazı rotası... Teşekkürler tebrikler diyorum ve uzun bir ooff ulen of çekiyorum, bizde görecekmiyiz o günleri.
  7. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi günaydın ben gene işteyim
  8. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Günaydınlar çalışanlara hayırlı işler gezenlere iyi gezmeler.
  9. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sagol hocam şikayetimiz yok çok şükür. ama üç ay sürecek, artık anca geceleri arazidayiz. gececi araziciler varsa görüşelim.
  10. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Günaydınlar iyi tatiller biz artık hep işteyiz.
  11. O

Sakarya Offroad Yarışları 16-17 Nisan 2011

Ynt: Sakarya Offroad Yarışları 16-17 Nisan 2011 Fotograflar için teşekkürler. Güzel bir yariştı böyle bir organizasyonun burada yapılmasını saglayanlarada ayrıca teşekkürler.
  12. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Hocam okudumda çoz şey var yani netice itibariyle izlemek için hangi gün saat kaçta nerede olmak gerek.
  13. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Pazar günü Ercovaya çıktık, sonra yürüyerek inönüye geçtik. Çok sis ve kar vardı. Uzun zamandır aklımda olan semenderlerden topladım biraz. Güzeldi ama tek gitmek pek iyi degilmiş.
  14. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Hocam büyüklerin yanında söz düşmez ama kimse bişey demiyo. Ben yarın ercovaya gidiyorum ozaman, geçen gittigimde inönüde güzel semenderler vardı hala varsa toplarım biraz. gelmek isteyen olursa tel:0 532 307 59 08
  15. O

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Güzel olur motorlarla Eskişehire gidecektik hafta sonu iptal oldu. Pazara burada yapalım bişeyler bari hem tanışmış oluruz. Hadi olsun bişeyler olmazsa tek giderim belkim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri