OffRoader-EB kullanıcısının son içeriği

1. OffRoader-EB

Mt Lastik Yardım

Ynt: Mt Lastik Yardım Yokohama Geolander AT çok iyi bir seçim. Arazi dışında M/T kullanmanızı tavsiye etmem...
  2. OffRoader-EB

lc prado düşünüyorum (+) ve(-) düşünceleriniz???

Ynt: Lc Prado Düşünüyorum (+) Ve(-) Düşünceleriniz??? Öncelikle benzinli tercih edilmeli derim. Yaklaşık km'de 1 TL yakıyorsa da dizel ile alım sırasındaki farkına değmez. Dizel'in 0,50 TL yaktığını varsayıp hesap yapabilirsiniz. 2005 modelden sonra olanlar 5 ileri otomatik. Lüzumundan fazla...
  3. OffRoader-EB

Geleneksel Toyota Arazi Araçları Buluşması 2011 Görselleri

Ynt: Geleneksel Toyota Arazi Araçları Buluşması 2011 Görselleri Teşekkürler Kürşad, sayende adam gibi bir fotografı da oldu ... Ben çekince kimse beğenmemişti :)
  4. OffRoader-EB

Geleneksel Toyota Arazi Araçları Buluşması 2011 Görselleri

Ynt: Geleneksel Toyota Arazi Araçları Buluşması 2011 Görselleri Kürşat, eline sağlık...
  5. OffRoader-EB

vx 80 4.2 düz dizele nasıl turbove inter cooler takılır

Ynt: vx 80 4.2 düz dizele nasıl turbove inter cooler takılır Turbo setini avrupa birligi uzerinden satin alamiyorsunuz. Avrupa birliginde aracin emisyon degerini degistirmek yasak ve bu sebeple parcanin ithalati da yasak.bu yuzden avusturalyadan dogrudan ithalat yapiyorsunuz. Yani gumruk...
  6. OffRoader-EB

1990 Model 80 Seri (Fully Loaded)

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) Ömer Bey, araç bitti. Ama mat rengin bakımı çok zor olduğundan yeniden eski parlak renge boyatmaya karar verdim. Bitmesine tek engel benim anlayacağınız :)
  7. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) O zaman olur bak ;D
  8. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) eşimde prado var... sökeyim mi?...ama farkedebilir :)
  9. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) Eski kasa prado'dan (90) mı bahsediyoruz?
  10. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) Ipad için çok güzel bir uygulama var. "Land Meter" tüm göstergeler alarm set-up ile var. Tavsiye derim. Onu kullanacağım.
  11. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) aslında bu alan bile yetmedi...Stack'tan 13 tane 52mm saat ısmarlamıştım... 8 tanesine yer bulabildim. İç kısmı ile ilgili de birkaç resim ekliyorum...
  12. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) Aracı aldığımdan beri torpidoyu sevmiyordum. Düğmeleri bir grupta toplayamayınca kullanışsız olmuştu. Görüntüden önce hep işleve önem verdiğim doğrudur. Orjinalinden daha hafif. Daha önde olduğu için aracın içi rahatladı. İave göstergeler ve GPS görüşü...
  13. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) İngiliz Carling Switch'ler defender'lerde sık göründüğü için haklısın... fiorino havalandırmalarına gelince krom çerçevesi olmayan bir tek onu buldum... Bu saatten sonra değiştirmek çok zor...Panelde benim de en sevmediğim parça diyebilirim... Ne yapalım...
  14. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) kürşad yarışmak için hala çok ağır :) yaş ilerledikçe expedition konforunu artırmak gerekiyor diye düşündüm...
  15. OffRoader-EB

Ynt: 1990 Model 80 Seri (Fully Loaded) Teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri