Okan55 kullanıcısının son içeriği

1. Okan55

Grand Cherokee 5.2 - 1994 Model Check Engine Sorunu

Aynı sıkıntıyı yaşadım. 300 TL'lik Krank konum sensörünü değiştim ve hayati tehlike yaratabilecek bir sıkıntıdan kurtulmuş oldum. Virajda stop ettim, ama başka bir aracımda daha önce aynı sıkıntıyı yaşadığım için arızayı bildim. Yüksek ısı, yaşlanan parçaların her an bu tip durumlarda gebedir...
  2. Okan55

Land Rover Discovery 3.9 V8

kardeşim.uzun süre cevapsız kalmışsın ama bu konuda daha evvel açılmış tonlarca konu var. okumanı öneririm. mille kampta.görmezler şimdi seni :)
  3. Okan55

Sahibinden Satılık Opel Frontera 3.2 Limited Lpgli

Araç satılmıştır.
  4. Okan55

Trazon Frontera Ustası

Vardı, servis, bakım ve yakıt pahaliligi sıkıntılarından dolayı elden çıkardım. İlk fronteram değil. TR de enflasyon düşsün, bakım ve yakıt masrafları azalırsa Son da olmaz sanırım.
  5. Okan55

Trazon Frontera Ustası

Tanımadığım özel opel servisi yok. Kimsede cihaz yok. Ankarada bağlandı. Servis sıkıntı Karadenizde.
  6. Okan55

Trazon Frontera Ustası

Aracı Karadenizde obdye bağlayacak cihaz bulamadık. Yetkili serviste bile yok. Var diyen yalan konuşur. Sıkıntıyı düşün işte
  7. Okan55

Trazon Frontera Ustası

Gardaş en yakın yer Ankara Yıldız opel.. Ben de samsunda ikamet ediyorum. Başka çözüm bulamadım.
  8. Okan55

Sahibinden Satılık Opel Frontera 3.2 Limited Lpgli

MERAKLİSİNA Araç Samsun atakumda 275 bin kmde 1600 TL cuzzi hasar kayıtlı. değişensiz. Ekspertize açık. 7bin TL değerinde atiker gold takılı. Ruhsata işli. Tank yeni değişti. 2019 üretimi. 205 beygir, 290 nm tork. Alman aslanı. Bilen bilir. İsuzu alt yapı, gm motor. İngiliz otomatik...
  9. Okan55

Opel Frontera 3.2 Limited

Üstadım aldın mı aracını? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Okan55

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz Aklımda olacak her zaman. Maddi sebeplerden dolayı off-roadtan uzak kalacağım. Çok yormayacağım yani. 2.2 de olduğu gibi Bunda da frenlerin sıkıntılı olduğunu farkettim. Sertlik değil de basınç hissettiriyor. Ara ara yol devir durumuna göre...
  11. Okan55

Frontera 3.2 Dört Mevsim Mi Kışlık Mı?

Bir kış kullanılmış çıkma Michelin m+s aldım arkadaşlar. Bugün şansım yaver gitti. Derinlik iyi. Sırt, omuz diri. 2017 üretimi. Neredeyse sıfır ses, mevsim gereği samsunda bol yağış var, bugün yağmurda fren mesafesini denedim gayet başarılı. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Herkese...
  12. Okan55

Sağolasın üstadım. Hemen araştırıyorum. İyi akşamlar Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Okan55

Değerli arkadaşlarım, A/T mi M+S mi? Yoksa iyi bir çıkma kışlık lastik mi alsam? Aracımın üzerindeki lastikler 8 yıllık 235 70 16 Michelin M+S, çıkma takılmış. Çok ömrü yok kanımca. riske girmek istemiyorum. Bu araçla ilk kışım olacak. Bütçem taksitle 2000 - 2500 TL. Samsunda yaşıyorum burda çok...
  14. Okan55

Üstadım frenlerin sıkıntılı olduğunu 2.2 fronteramdan hatırlıyorum.elektrik tesisatından da yaşı itibari ile şüpheliyim. Müsait bir zamanda kapsamlı bir bakıma alcam. Fren hortumlarını kontrol ettim durumları iyi, hidroliğini yeniledim. Siz ne gibi kötü tecrübeler edindiniz? Ben de önlemimi...
  15. Okan55

Öncelikle herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Eski bir frontera kullanıcısıyım ama otomatik 3.2 alalı bir ay oldu. Şanzumanda anlamadığım bir sıkıntı oluştu. Araç park halinde p viresteyken ya da n deyken marş almıyor. N vitese çekip hızla p ye alınca mars alıyor. Bir ayda iki kez de geri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri