olcaykirac kullanıcısının son içeriği

1. O

Arazi aracı için tavsiye

Ynt: Arazi aracı için tavsiye Değerli görüşleriniz için çok teşekkürler ; kendisi araziye kampa gidecek bir aracım olsun diyor. Az daha Chevrolet Captiva alıyordu kısaca SUV ve arazi aracı farkını anlattım ikna oldu. Çok fazla maddi sıkıntısı yok ama bir iki yıl kullanabileceği ve...
  2. O

Arazi aracı için tavsiye

Merhaba arkadaşlar ; Uzun uğraşlarımız sonunda bir arkadaşı daha yoldan çıkarmış bulunuyorum :) Kendisi binek otomobilini satıp bir arazi aracı almaya karar verdi. Ufak ufak etkinliklerimize katılacak. İleride iyi bir offroadçu olma potansiyeli gösteriyor. Kendisine arazi aracı konusunda...
  3. O

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Oğlumla ben yani 2 kişi geliyoruz çıkışımız Ankara'dan Cuma günü öğleden sonra Opel Astra ile geliyoruz 2 kişilik daha yerimiz var
  4. O

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Oğlumla ben yani 2 kişi geliyoruz çıkışımız Cuma günü öğleden sonra Opel Astra ile geliyoruz :) 2 kişilik daha yerimiz var :)
  5. O

Ankara - Sorgun Göleti Kamp Programı Duyurusu (20-21-22 Ağustos 2010)

Ynt: Ankara - Sorgun Göleti Kamp Programı Duyurusu (20-21-22 Ağustos 2010) ahın mı tuttu topraaaam :)
  6. O

Ynt: Ankara - Sorgun Göleti Kamp Programı Duyurusu (20-21-22 Ağustos 2010) sevgili arkadaşlar bir son dakika gelişmesi nedeniyle kampa gelemeyeceğim . çok canım sıkıldı :( konmaz kardeşim yarın siz gitmeden akşam üzeri bi yerde buluşalım da sana malzemeler vereceğim bir de zerrine söz...
  7. O

Ynt: Ankara - Sorgun Göleti Kamp Programı Duyurusu (20-21-22 Ağustos 2010) arkadaşlar ben tek kaldım gene benim hatunla oğlan sakaryadan pazar günü dönüyorlar :( dolayısıyla otostopçu alırım arabada tekim :) pazar günü biraz erken döneceğim tercihan öğlen 12-1 gibi geri dönüş yola çıkmam...
  8. O

Ynt: Ankara - Sorgun Göleti Kamp Programı Duyurusu (20-21-22 Ağustos 2010) Bu arada bende kendimi ekleyeyim ;D 01- Zerrin Yiğiter (Ceranus)..............1 Kişi............Binek Araç....Cuma 02- Ferdane Gül(ferdane gül) ..........1 kişi?........... Dahiatsu-terios.....Cuma 03- Murat...
  9. O

Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010)

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010) ya topraaaam valla sensiz boğazımdan geçmeyecek velakin :) şimdi arkadaşlar gidiyor madem ben de şeeetmeden şeydeyim dedimdi :) hık mık zerrincim süpersin olay tamam ben geliyorum bizimkileri de ayarlarsam 3 kişiyiz :) en kötü oğlanı...
  10. O

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010) SORGUN BANA UYAR HADİ GİDELİM CUMA AKŞAMINDAN GİDER PAZAR DÖNERİZ :) HADİ MİLLET ZEEEERRRRRİİİİN TAKIMI SORGUNA GÖTÜR ZEEEERRRRRİİİİN TAKIMI SORGUNA GÖTÜR ZEEEERRRRRİİİİN TAKIMI SORGUNA GÖTÜR! OLEEEYYYYYYY
  11. O

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010) yirim o topraaam diyen ağzını senin:) daha babamlarla da görüşemedim bi görüşeyim senin dedikodunu yapacaz bol bol :)
  12. O

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010) serdar biraderim :) bizim ayrılmamızı bekleyip off roadın suyunu öyle bi çıkarmışlar ki göl seviyesi yükselmiş :) bi daha ki sefere sen getir gene o güzel semaveri bak ben ne yemekler yapacam daha :) hepimiz yarım dünya olcaz:)
  13. O

Ynt: Ankara - Işık Dağı Kamp Programı (6-7-8 Ağustos 2010) Merhaba arkadaşlar :) ben hâlâ karagöl'deyim yalnızca fani bedenim ankara'da :) çok güzel bir geziydi , hepinizi tanımaktan çok büyük mutluluk duydum, hele murat'ım konmaz'ımı da gördüm seneler sonra :) harika oldu :) konmaz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri