ÖmerArıcan kullanıcısının son içeriği

1. Ö

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir De Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim Başlıyor Güzel günlerde kullanın çok guzel bir araç, disarida gorsem donup bir daha bakarim. Ancak kisisel begenime gore jantların aracin karakterini yansıtmadıgını dusunuyorum. Fotografları gordugumde Gözüme battı,aracın genel yapısına gore...
  2. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Ayna taktık ve barlara sunger ekledik.
  3. Ö

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Yeni projede seçmeyi düşündüğünüz araçlar hem görsellik hem de sportif arazi kabiliyetleri yönünden mukemmel gözüküyor. Bizde tecrübe kazandigimiz el yapımı buggy projesinden sonra amaerikan tarzı kuvvetli bir buggy yapmak istiyoruz. Sizin projenizden...
  4. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi http://youtu.be/ddlldzjDFwI Youtube video linki
  5. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Bugünkü planımız emmiyet kemerlerini takmaktı. Güvenlik önemli ,takacağız.
  6. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Resimler
  7. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Merhaba zincir gergimiz var sanırım eski fotolar oldugundan gozukmuyor. Aracımız vitesli hatta geri vitesi bile var ayrıca geri vites icin sanziman aldık.
  8. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Değerli yorumlarınız icin tesekkur ederiz. Sizinde belirttiğiniz uzere motor sogutması için buyukce bir fan taktık. Isınma sorunu şimdilik yaşamıyoruz. Titresimi azaltmak icin bir kac uygulama yapacagız ayrıca arka amortisorleri biraz yumusatacagiz. Saygılar...
  9. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Numan bey , değerli açıklamalarınız için teşekkürler, Projenin yapım aşamasında gelen fikirleri, sözde eleştirileri duysanız güler misiniz , ağlar mısınız bilemem. Her kafadan bir ses çıkıyor ancak ne hikmetse sadece bir kişinin teri akıyor. En son meraklı...
  10. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Ön konsol için haftasonu birkaç uygulama yapıldı.
  11. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Çok teşekkürler, sonraki projelerde adım adım süreci paylaşmaya çalışacağım.
  12. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Selamlar, Basta da belirtmistim.Ustalardan birinin ogluyum. (Ömer usta ) kendisi emekli, hobi amacli arkadasinin atolyesinde projeyi devam ettiriyor.Internet ile tanismasi yeni oldugundan onun adina fotograflari ben paylasip , aciklamalari yapiyorum. Degerli...
  13. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Sinyaller ve depo için çalışma yapıldı.
  14. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Bakın üslubunuz beni rahatsız etmeye devam ediyor söylemek zorundayım. Şaban usta kimdir tanımıyorum,açtığı konuya da bakamadım. Dürüst olmamak gibi bir davranış türünü bilmiyorum. Kimse ile yarış yapmıyoruz, bir şey ispat etmeye de çalışmıyoruz. Arazide...
  15. Ö

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Değerlendirmek lazım , zincire göre daha esnek olması ,esnemelerde daha fazla tolerans, sessiz çalışma,yağlama konularında artıları olabilir. ama mukavemet konusunda bir düşünmek lazım , Teşekkürler,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri