onat kullanıcısının son içeriği

1. onat

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

lastikler takıldı buarada Teşekkürler :)
  2. onat

Lastikler takıldı buarada
  3. onat

Huzur ile marşa basıp dağ bayır kaybolamadıktan sonra 4 tane helezonu napayım ki? Bırakın at arabasını sadece atı tercih ederim 4 helezonum olupta tedirgin mutsuz olmaktansa. Bu güne kadar 2 adet 87 model benzinli 110 , 1adet 86 model 3.9 v8 110 , 1 adet 87model 200tdi şahsıma ait Defender ım...
  4. onat

Bir Defender'cının Hayali "land Cruiser 70 Series" :p

Konuyu açtığımı bile unutmuşum :) Şuan bir LC Fj60 sahibiyim :)
  5. onat

Defender bizim zamanlarımızda sadece aşığının bindiği gezginin overland sevdalısının kullandığı bir araçtı. 10bin tl v8 110 alırdık. Fakat şuan ayna gibi kaporta boyalar yapılıp mekanın önüne çekilen, sahibine kampa gidelim dediğinde ay içime böcek kaçar ben gelmem kampa diyen bir kitlenin...
  6. onat

Selam herkese. 9 Senedir Defender kullanıcısıyım fakat bazı sebeplerden artık yeter dedim ve bu gün itibari ile bir FJ60 sahibi oldum. Aracım 1984 model 2f 4.2 benzinli motora sahip. 5 ileri şanzıman klima ve otomatik cam mevcut. 1 hafta içinde lastikler 35e çıkacak, ondan sonraki değişiklikler...
  7. onat

Bursa Mudanya Kampçı Bisikletçi Tayfa Aranıyor :)

Valla inanın böyle kendimi deneyimli zannedipte üstadların arasında bir şeyler yazmak hiç hoşlanmadığım bir durum. Fakat tabikide merak edilen şeyler sorulursa zevkle cevaplarım bildiğim kadar :)
  8. onat

Bursa Mudanya Kampçı Bisikletçi Tayfa Aranıyor :)

Selam herkese. 28 yaşındayım 87 model bir 4x4 araç ile 20ye yakın ülke gezdim ve bunu tamamen çadırda konaklayarak yaptım. Tabi gezme tozma damarlara işledi çok fena ama birkaç yıldır eve tıkıldım kaldım. Maddi sebeplerden arabayı pek kıpırdatmak istemiyorum ama aynı zamanda gezmek görmek doğaya...
  9. onat

Bursa'dan Selam! Kamp Ve Bushcraft Ile Ilgilenen Arkadaşlarla Tanışmak Isterim.

Selam herkese ben Onat. Land Rover Defender forumundan olan varsa tanışıyor olabiliriz. Birkaç sene önce İstanbul'dan Bursa'ya taşındım. Bu civarda hiç tanıdığım olmadığı için kamp durumları sekteye uğradı. Daha doğrusu buradaki çevrem kamp yapacak tipler değil :) Bende öyle yanlız gitmeyi...
  10. onat

Bir Defender'cının Hayali "land Cruiser 70 Series" :p

Evet arakadaşlar 8 senedir Def in her türlü motor versiyonuna sahip olmuş veya kullanmış biri olarak beni Def ten vazgeçirecek yegane araç olan Land Cruiser 70 serisi için biraz bilgi paylaşalım istedim çünkü malum ülkemizde yok. Biraz ucundan Japon camiasına da girmekte fayda var diye...
  11. onat

Defender'a Karavan Ruhsatı

Herkese selam. 130 kasa defender'ın arkasını söküp kendi tasarımımız bir kasa yerleştirmek ve 3 kişilik overland camper'a çevirmek istiyoruz. Fakat tuhaf tuhaf şeyler duyduk. Abs olmayan araca ruhsat alamamak gibi. Aslı var mı acaba bunların Defender'ı tamamen bir karavana çevirmemiz mümkün mü?
  12. onat

Yeni Model Defender Alınır Mı? (0km)

Hayırlısı bakalım. Evet ambulans kasa tdi düşünüyorum. Uzun yol ve kamp amaçlı kullandığım için aracı ambulans kasa daha uygun olacak.
  13. onat

E hayal kurmamak gerek fiyat konusunda donanımsız düz bir tdi a verilecek rakam bence en fazla 40.000 tl olmalı. Üstüne donanım eklendikçe fiyat artabilir. Bomboş araçlar 50bin 55bin li rakamlara dediğiniz gibi. Hatta 50ye düz dizel bile var. O mantıkla benim 60 dan aşağıya koymamam lazımdı...
  14. onat

Buraya ilan koymak yasak mı bilemedim özelden yolladım
  15. onat

Benim aracımda ilanda şuan tuhaf tuhaf mesajlar geliyor. Geçen gün bi mesaj gelmişti "aracın hasar kaydı yoksa" diye başlayan bir mesaj. Gerisini okumadım siz düşünün.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri